Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya aranyosabb mint a macska?

A kutya aranyosabb mint a macska?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 13:53
1 2
 11/14 Szafica ***** válasza:
De tulajdonképpen veled nincs bajom, mert te nem úgy nyilatkozol,hogy nem is volt még macskád. Nekem kiskorom óta mindig voltak macskáim, és hidd el, a macska is ragaszkodó, bújós és hűséges, ha kiskorától sokat foglalkoznak vele. Igaz nem lehet annyira jól tanítani, mint a kutyát, de a macskát is lehet.(Csak nem fogad el teljesen dominánsnak, maximum a macskaranglétrán egyel fölötte állsz.)
2013. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nekem van macskám és mindig is volt és tény hogy nem lehet az orránál fogva irányítani mert szabad akarata van de egyáltalán nem hálátlan és egyáltalán nem csak kajáért jön oda. Ha nektek csak ilyenmacskátok volt, az a ti bajotok...

Tudjátok (szerintem) ez nevelés kérdése. Mert igenis lehet nevelni egy macskát. Irányítani nem, de nevelni igen!

Viszont én imádom a kutyákat is (van kettő) jó érzés, hogy van egy élőlény aki ugyanannyira szeret (ha nem jobban) mint én őt. :)

Imádok minden állatot, és (csúnya egy szó de) utálom az olyan embereket akik nem szeretnek valamilyen állatot. Egyszerűen nem tartom őket jó embernek, persze ez csak az én véleményem. ;)

2013. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutya !!:)De a macska is aranyos, csak éppen egyáltalán nem hűséges!
2013. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kutya aranyosabb!!! De egyébként minden kölyökállat ari
2013. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!