Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni egy ivaros...

Mit lehet kezdeni egy ivaros kan kutyaval?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy kan kutyakkal szepen eljatszik, de amint szukaval talalkozunk vegig csak 'azt' akarja csinalni..SOSE talalkozott meg tuzelo szukaval, el se merem kepzelni, hogy akkor mi lenne.

Ha elviszem egy tarsasagba es egy van a kutyak kozott szuka akkor nem csinal mast csak azt szagolgatja, meg nyalogatja es folyamatosan a sarkaba van. Eleg zavaro. Eddig azoknak a kutyaknak a gazdija mondta, hogy hagyjam meg nem gond, elrendezik majd egymas kozott, de hiaba morog ra a szuka az enyemre..nem erdekli. Es egy ido utan nekem is kellemetlen. Hiaba tiltom, azzal se megyek sokra. Azt mondjak, hogy ez nem rossz viselkedes, hanem ez benne van es nem tudok rajta valtoztatni csak ivartalanitassal. Szoval valahogy nem tudom errol leszoktatni? Azt megertem, hogy a tuzelo szuka izgi lenne neki, de egy ivartalanitott szukaval is ezt csinalja.


2013. aug. 5. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A tiltásnak működnie kell. Két ivaros kanom van.
2013. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 sippara ***** válasza:
Na ácsi. Nem akarok bunkó lenni, de hogy ha eddig nem ment, akkor most hogyan tervezed tiltani?
2013. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem ugy tiltottam. Probaltam raszolni, de ennyi. Azt mondtak, hogy ne eroltessem magam, mert nem fog menni. Ezert hatarozottan, ugy ahogy mas dolgokrol is letiltom, nem probaltam.
2013. aug. 5. 19:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt is megteheted, hogy bevéded azt a szukát, mintha a te "csajod" lenne és elzavarod tőle a kutyádat.
2013. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!