Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet ilyenkor kezdeni a...

Mit lehet ilyenkor kezdeni a kutyával?

Figyelt kérdés
2éves labrador kanom van, és amikor jön valaki, állandóan ráugrál és olyan erővel neki megy, hogy az illetőt felborítja. Ha kocsival beáll valaki az udvarra, akkor a kocsira ugrál meg karmolássza...Állandóan be kell zárni, ha jön valaki. Ez így nem állapot, hogy nem lehet meglenni tőle...

2013. ápr. 30. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Mennyit foglakoztok a kutyával? Séte, esetleg futtatás, iskola, stb. Szerintem nem annyit amennyi neki elég, gondolom a falkasorrend sincs rendben mert akkor le tudnäd állítani. Ivaros?
2013. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Napi 2óra séta. 1óra reggel-1óra este. A falkasorrenddel az a hatalmas nagy probléma, hogy én hiába próbálom nevelni, fegyelmezni, a család többi tagja teljesen úgy foglalkozik vele, mint egy emberrel. Ha leszidom a kutyát, ők utána babusgatják. Elegem van ebből de nagyon...így nem lehet kutyát nevelni...
2013. ápr. 30. 17:05
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
T. Kérdező! Velem is mindig ez van, lecseszem valamiért, erre a család többi tagja elkezdi simogatni, meg dicsérni.
2013. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, bevallom nállunk is volt ilyen mármint babusgatás. Főleg anyósom részéről mivel együtt lakunk. Nos egyszer csúnyán berágtam, és mindenkit elkűldtem a sunyiba, a mamát is. Megmondtam hogy nem tűröm hogy amit keserves munkával elérek azt tönkre zuzák, de ha azt akarják hogy a vége egy kezelhetetlen, idegbeteg, agreszív jószág legyen belőlü(2 kutya volt) akkor baromi jó irányba haladnak. Durva mecs volt, de nyertem, megmutattam neki néhány videót arról hova fajúlhat a dolog és végre felfogták a helyzet komolyságát. Ja nehogy azt higyétek pasi vagyok mert nem, de valakimek muszály volt valamit csinálni. Mindíg attól rettegtem hogy jön valaki és olyen szerencsétlenűl ugranak rá örömükbe hogy sérülés lesz a vége. A séták meg felértek egy rémálommal. Pillanatnyilag
2013. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs elküldtem:-)

Pillanatnyilag 3 kutyánk van és mindenki ugyanazt követeli meg tőllük, nimcs büngyürgetés hanem szabályok vannak. Most már a séta is kész öröm. Ha jön valaki fel se kelnek csak ha hívom öket. De ezt csak közösen lehet elérni.

2013. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg a rokonokat, ismerősöket, hogy ha leszidod, akkor ne babusgassák, és parancsolj Te neki!
2013. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vok. mármint a kutyának parancsolj :)
2013. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

miért kellene megnevelni?? aranyos mikor felugrál, főként ha sár is van !

kell egy kis kaland a látogatóknak is !

és a kocsit is egyszerűen átalakítja, talán nem tetszik neki a színe??

a karmolásnyomok pedig jobban néznek ki ,mint a dísz csík !

tök felesleges megnevelni,jó így ahogyan van. majd bezárjátok ,amikor jön valaki, vagy ha ki-be jártok a kocsival. persze nyáron elég neki 2 X 10 perc az udvaron .

jó, hogy sétáltatod, vagy inkább ő téged ??

ez a jó a kutyákban. feladatot adnak. kihívást :)

persze ,ehhez kellene valamicske ,kis hozzáértés.

van olyan ,hogy nevelés, meg szófogadó kutya , meg kutyaiskola. de ti ilyen csip-csup dolgokkal ne foglalkozzatok .

a ti kutyátok, ti neveltétek ilyenné!!!!!!!

van megoldás , csak leírtad,hogy tök felesleges bármilyen tanács ,mivel a kutya gazdái közül a többséget ezek a dolgok nem érdeklik.akkor vajon ,mi a válaszolók, a tanácsot adók miért is foglalkozzunk a ti kutyátok aranyos kis praktikáival???

a mi kutyáink NEM TESZNEK ILYENEKET,MERT MEG VANNAK NEVELVE !

2013. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
8-ast miért kellet lepontozni? Teljesen korrekt dolgokat mondot, max kicsit szarkasztikus:-)
2013. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedves 8-as, ez az oldal azért van, hogy ha problémánk vagy kérdésünk van, ide kiírhatjuk segítségképpen. Gratulálok, hogy te tökéletes vagy, hogy neked minden sikerül. Sajnos nálunk nem így van. És ha nem tetszik valami, akkor miért írsz ide, és miért vesztegeted az idődet itt?... Értelmetlen egy ember vagy...

A családtagokhoz visszatérve, már volt rengetek veszekedés belőle, hogy ne babusgassák...de semmi értelme nem volt. Engem ba**tak le, hogy mit képzelek, hogy megbüntetem a kutyát, vagy leszidom.

2013. máj. 1. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!