Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit érdemes beszerezni kölyök...

Mit érdemes beszerezni kölyök kutya vásárlás előtt? Tudtok ajánlani jó minőségű tápot kifejezetten kölyköknek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hamarosan egy kölyök kutyus érkezik a családhoz, első kutyusként egy törpe spicc keverék. 8 hetesen kerül majd hozzánk! Az is még a kérdésem, hogy naponta hányszor illetve mennyi adag tápot szabad adni a kutyusnak? Mik azok az ételek amiket semmiképp se adjunk neki? Igazábol minden tapasztalat érdekel! :)

2013. aug. 7. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én azért írtam a kutyapelust, mert nekünk bevált. 1 hét alatt megszokta és ha vendégségbe megyünk akkor bárhova lerakom oda megy elvégezni a dolgát.
2013. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Én ha vendégségbe megyek akkor nem pisil...
2013. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És a vendéglátók mit szólnak hozzá, hogy a kutyád az ő házukba piszkít? Én nem örülnék, mellesleg amit írtál az távolról sem nevezhető szobatisztaságnak. Kutya pelust NE! Minden játék, alvás, evés után kutya ölbe, és futás a kertbe, vagy ahova szoktatni szeretnéd (ez eleinte elég masszív edzésprogram, mert egész nap kb ezt csinálja egy kölyök:) Játékokból kerüld a tenisz labdát, tönkreteszi a kicsi fogát. Legyen otthon fagyasztóban csirkemell és rizs ha a kutyának diétáznia kell, kicsiknél gyakori a hasmenés. Ezenfelül hársfa tea köhögésre, betadine, bepanthen plus mindenféle sebesülésre. Hirtelen ennyi jutott eszembe
2013. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!