Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » RE: Milyen kutyám legyen a...

RE: Milyen kutyám legyen a husky helyett?

Figyelt kérdés

Mivel az előző kérdésemben nem játszottam tisztán és sok negatív visszajelzést kaptam, azt kérdezem lehet-e husky, vagy előtte valami könnyebben tanítható kutyát válasszak???

(az előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4555621-hogya..

)



2013. aug. 8. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ott a puli még mindig...
2013. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elozo kerdesednel az egyik komentbe irtad higy mar volt 3 kutyad is..tehat akkor alsohangon 30 év felettinek kell hogy legyel ha azt vesszuk min. 10 evig el egy kutya es azt se zarjuk ki hogy egyidoben volt két kutyad....Tehát hány éves vagy??


Mellesleg barna Husky.nincs....vörös van kisfiam. A tenyésztő bolint rá hogy ad e neked kutyát és nem te rohansz be mint egy cukorka boltba hogy ezis meg azis kő' !....



labrador talpnyalo,lesi minden.ohajod,konyen tanul...az valo neked.

2013. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Előbb tanulj a kutyákról.A pulival is foglalkozni kell,gondolom a nővéred sem foglalkozik vele,ha azt hiszed,hogy kinyírnák egymást.


És hogy étetted,hogy "mutatósabb" kutya?


Nem külső alapján választunk kutyát,nem kerti dísz,meg nem is autó meg dísztárgy a kutya,hogy mutatós legyen!!


Foglalkozz a pulival...

2013. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából akkor csak hazudtam amikor azt írtam hogy volt már sok kutyám, hogy nagyon tapasztaltnak higgyetek, eddig csak egy magyarvizslám volt, kópé, akkor még épült az új házunk és nem volt teljesen még kész a kerítés, viszont szüleim azt mondták hogy már átrakhatjuk a kutyát, de kiszökött, a mögöttünk lévő erdőben bandukolt amikor meglátta a szomszéd, azthitte róla hogy róka és lelőtte, azóta szeretnék husky-t, de mivel ilyen negatív válaszokat kaptam, ezzel kapcsolatban már nem is kérdezek többet, a halak, akvarisztika részlegnél kedvesek az emberek de ahogy itt látom, néhányan olyanokat feltételeznek, ami nem is igaz, igaz hogy én is hazudtam, de mindegy indítsunk tiszta lappal, milyen mutatósabb kutyát ajánlotok akkor a husky helyett???

Esetleg ha megoldható akkor legyen könnyen tanítható hogy utána jöhessen majd a husky ;)"

Ha így hazudsz megértem,hogy a szüleid miért nem engedik a kutyát. hány éves vagy?!

2013. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
MIután, a napokban elmúl :(, 14 évesen, ezért most én jövök ez így megy amíg nekem van kutyám addig a nővéremnek nincs, kaptam egy privát üzenetet, hogy az alaszkai malamut jó választás lenne, ti mit gondoltok erről, azért esett rá a váasztásom az üzenetben kapott sok kutya közül, mert aranyos, és szimpatikusnak tűnik, és egészen hasonlít a husky-ra!!!
2013. aug. 8. 15:13
 6/13 anonim ***** válasza:
előző! írta hogy hazudott csak mert hogy tapasztaltnak higgyük. amúgy szerintem is labradort válassz... de ezért nem kellett volna hazudni
2013. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked NEM való kutya.


Van pénzed 100-150 ezer ft a vételárra,ha egészséges kutyát akarsz?


Van az iskolai szüneteken kívül is napi 3-4 órád,hogy a kutyát lemozgasd? (Nem a kertben,hanem séta,tanítás,stb)


Van pénzed jó minőségű tápra (Brit,Brit Care,Acana,Orijen) hogy egészséges és szép legyen a kutya??



És a legfontosabb...TUDSZ ELEGET A KUTYÁKRÓL?


Nyilván nem,mert neked "mutatós" kutya kell....

2013. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az, malamut...Meg toronyóra lánccal nem kéne?
2013. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
fail... lekéstem szóval 2. :D
2013. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy,ha a puli 14 éves és rövidesen elpusztul (ahogy írtad) akkor miért féltél attól,hogy bántják egymást??


Egy kölyök kutya meg egy halálán lévő puli mégis mit csinálna??


Tényleg le kéne szokni a hazudozásról...Nem való neked kutya,nem tudsz róla gondoskodni,még igazat mondani sem tudsz.

2013. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!