Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szivesen latnak...

Szerintetek szivesen latnak minket vagy ne menjunk tobbet?

Figyelt kérdés

efogadtunk egy kutyust, es a kozelben van egy zart kutyafuttato, oda jartunk a behivast gyakorolni. Egyszer csak osszetalalkoztam egy olyan 20 ev koruli lannyal, o is ott volt a kutyajaval. Mondta, hogy nekik van egy 'bandajuk', ami abbol all, hogy van egy facebookos csoport, ott talalkozo idopontokat beszelnek meg es egyutt setaltatjak a kutyakat. Mondta, hogy ha erdekel, keressem meg a csoportot. Igy is lett. Az elso tali erdekesen sult el, eloszor volt tobb kutyaval az enyem es nagyon beporgott. Nem akart o bantani senkit, de eleg durvan jatszott. A masodik talinal megkerdeztem a csajt, hogy mehetunk-e megint?! Alig irt vissza...de pont akkor nyaraltak, viszont a csoportba irogatott, tehat nem ertem. Vegul valaszolt, hogy menjunk nyugodtan. Megallapitottak a tobbiek is, hogy rengeteget fejlodott a multkori ota a kutyam. Es en is igy latom. Mar van aki azota bejelolt a csoportbol volt aki irt is, kerdezgetett, hogy hogy kerult hozzam a kutya stb..meg mondtak, hogy aranyos. Na mind1 a lenyeg, hogy az a csaj, akit eloszor megismertem, alig ir vissza es sose hiv kulon. Felek, hogy en vagyok a 'nyomulos'. Viszont, ha ott vagyunk akkor nagyon kedves. Meg mindenki mas is. Szerintetek? Nem akarom azt, hogy ugy legyek ott, hogy nem szeretnek. Felek, hogy csak azert kedvesek, mert ugye mar felnottek es tobb eszuk van, hogy ne bantsanak meg meg ilyenek..

16L


2013. aug. 9. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nem is ír, de másokkal meg jóban vagy, akkor miért ne mehetnél? Főleg ha a kutyád semmi rosszat nem csinál!
2013. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert mindig az a csaj 'szervezi' a talikat.
2013. aug. 9. 10:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, túl sok mindenkivel tart ott kapcsolatot, ezért nem tudja nézni, ki írt neki, csak később.
2013. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb amikor mész, és úgy érzed h a kutyád nem viselkedik megfelelően, akkor biztos szívesen segítenek a többiek majd a kutyád tanításában.
2013. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szívesen látnak, menj nyugodtan.

Ha mégsem, akkor pedig idővel egész biztosan megkedvelnek.

Nekünk is van egy ilyen bandánk, mi örülünk ha jön új ember, de eleinte nyilván távolságtartóbbak vagyunk. Hiszen mi már jól ismerjük egymást, minden nap találkozunk, nyilván ha oda jön egy tök új ember nem tudunk vele ugyan úgy beszélgetni mint egymással. Ez szerintem teljesen normális.

2013. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy neveld a kutyádat, legyen szófogadó, ha túlpörögne, akkor állítsd le.

Ne legyen a kutyád viselkedése miatt feszültség, és akkor nem lesz gond.

És ahogy írták, ha vannak emberek, akikkel jóban vagy, akkor ne érezd magad kellemetlenül :)

2013. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csaj valamiért nem kedvel, nem muszáj mindenkinek mindenkivel jóban lennie, emiatt ne érezd magad kellemetlenül. Beszélj azokkal akikkel jóban vagy, kérd meg őket, hogy ha van friss hír vagy megvan beszélve időpont szóljanak neked is. Nem csak attól a csajtól függ az egész csoport. Menj nyugodtan továbbra is, főleg ha a kutyusod is jól érzi magát ott :) Én különben nem értem ezt, hogy ő szervezi egyedül, ő dönt mindig vagy mi? Nekünk is van bandánk, de nekünk van fix hely, fix időponttal ami általánosságban mindenkinek jó és aki tud menni megy, aki nem nem, de mindig vagyunk jó páran, olyan még nem volt, hogy valaki egyedül lett volna :)
2013. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaa és a lényeg, hogy mi sem kedvelünk mindenkit egyformán, de akin látszik, hogy neveli a kutyáját és nem csak nézi ahogy rakoncátlankodik akkor az mindig pozitívum :))
2013. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nevelem kozbe a kutyam es nem hinnem, hogy feszultseg lenne miatta, mar a 2. Talinal szepen jatszott:) egyebkent, ha talalkozunk sose latom a csajon, hogy nem kedvelne, csak az erdekes, hogy nem mindig ir vissza meg ilyenek. Es nem csak o dont, mindig kozosen beszelik meg az idoppontokat, de o hozta ossze ezt az egesz csoportot, o az aki evek ota szinte egy talit se hagy ki.
2013. aug. 9. 11:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret levelezgetni, nem mindenkinek van annyi ideje, hogy mindig, mindenre alaposan reagáljon, válaszoljon, pláne, ha több közösség tagja is netán és ha nagy a baráti köre is. Nincs itt semmi baj! Biztos kedvel Téged és a kutyusodat!
2013. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!