Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szivesen latnak...

Szerintetek szivesen latnak minket vagy ne menjunk tobbet?

Figyelt kérdés

efogadtunk egy kutyust, es a kozelben van egy zart kutyafuttato, oda jartunk a behivast gyakorolni. Egyszer csak osszetalalkoztam egy olyan 20 ev koruli lannyal, o is ott volt a kutyajaval. Mondta, hogy nekik van egy 'bandajuk', ami abbol all, hogy van egy facebookos csoport, ott talalkozo idopontokat beszelnek meg es egyutt setaltatjak a kutyakat. Mondta, hogy ha erdekel, keressem meg a csoportot. Igy is lett. Az elso tali erdekesen sult el, eloszor volt tobb kutyaval az enyem es nagyon beporgott. Nem akart o bantani senkit, de eleg durvan jatszott. A masodik talinal megkerdeztem a csajt, hogy mehetunk-e megint?! Alig irt vissza...de pont akkor nyaraltak, viszont a csoportba irogatott, tehat nem ertem. Vegul valaszolt, hogy menjunk nyugodtan. Megallapitottak a tobbiek is, hogy rengeteget fejlodott a multkori ota a kutyam. Es en is igy latom. Mar van aki azota bejelolt a csoportbol volt aki irt is, kerdezgetett, hogy hogy kerult hozzam a kutya stb..meg mondtak, hogy aranyos. Na mind1 a lenyeg, hogy az a csaj, akit eloszor megismertem, alig ir vissza es sose hiv kulon. Felek, hogy en vagyok a 'nyomulos'. Viszont, ha ott vagyunk akkor nagyon kedves. Meg mindenki mas is. Szerintetek? Nem akarom azt, hogy ugy legyek ott, hogy nem szeretnek. Felek, hogy csak azert kedvesek, mert ugye mar felnottek es tobb eszuk van, hogy ne bantsanak meg meg ilyenek..

16L


2013. aug. 9. 10:11
1 2
 11/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
A zárt kutyafuttató közterület, ergó bármilyen kutyás mehet oda. Nehogy már attól függően járj/ne járj oda, hogy szeretettel várnak-e ott, vagy sem :) Ha a kutyád nem verekedős, de játékos, akkor nyugodtan vidd be. Persze a kirohanásait korrigáld és fegyelmezd, akkor senkinek nem lehet Rátok panasza
2013. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!