Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fekete, közép uszkárom...

Van egy fekete, közép uszkárom (Lizi) és lesznek kölykei amiből megtartunk egyet és nem tudom mi legyen a neve. Szukát fogunk megtartani és fekete színű lesz! Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Magyar nevet kérlek!Normálisat!

2013. aug. 9. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
akkor legyen Lizi 2.
2013. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Oké, akkor ha szereted az állatokat és a kutyákat, meg az uszkárokat, akkor szépen ülj le beszélgetni a szüleiddel, és mondd el nekik, hogy nagyon-nagyon rossz ötlet volt, ami kipattant a fejükből, és hogy borzasztó sokba fog nekik kerülni, már ha normálisan fel akarják nevelni az almot. Kell pl. elletőláda, infralámpa, néhány ezeknél olcsóbb eszköz az elléshez, minden kölyöknek kellenek a kötelező oltások, chip, féreghajtás, starter táp, amit eleinte tejpótlóba kell beáztatni, anyakutyának is megfelelő táp, szükségesek orvosi vizsgálatok, stb. A töredékébe fog kerülni, hogyha most elviszitek, és ivartalaníttatjátok a szukát.

Meg ugye van kockázata is az ellésnek, pláne, hogyha egyáltalán nem is értetek a tenyésztéshez, bármi történhet a kölykökkel és az anyukával is. Miért akarjátok felesleges veszélynek, szenvedésnek kitenni?

2013. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

Hagyjátok már békén szerencsétlen gyereket! Mit kell mindenkit baszogatni? Az egy dolog hogy igazatok van, de nem ő tehet róla. Vagy írjatok név ötleteket, vagy maradjatok csöndben, de ne bántsatok egy gyereket!


Amúgy szerintem is csak akkor lehet nevet adni neki ha már ismered. Nekem is uszkárom van,a mielőtt hozzám került egész hosszú listát állította, össze név ötletekből. De végül miután megismertem, egyik sem tűnt hozzá passzolónak, valami teljesen más lett. :)

2013. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%

ma 18:30

Számít valamit, hogy gyerek a kérdező? A legorombító dagadó mellekkel hátradől a székén, hogy, na, megint jól megmondtam. Ráadásul szinte indigóval készült dörgedelmeket írnak. Volt már itt is olyan, hogy a pároztatást tervezőt sikerült lebeszélni. Ennek van értelme. De amikor már van kölyök, meg gyerek a kérdező, akinek a feje fölött felnőttek döntenek, ott teljesen felesleges villámokat szórni. Csak ezt némelyek nem képesek elválasztani.Ráadásul sokan néha még azt is elfelejtik, vannak jelzők, amiket a net névtelensége sem jogosít fel, hogy bárkire rázúdítsanak.

2013. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Es ha nem szaporito?
2013. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Jázi&Csenge ***** válasza:

Szerintem szaporítók, a kérdés alapján nem nagy az esélye, hogy tenyésztőkkel van dolgunk.

De a másik témához hozzáfűzve: miért kell folyton ezzel jönni, hogy egy gyereket ne "bántson" senki? Az rendben van, hogy ő nem tehet arról, amit a szülei művelnek, de attól még el lehet magyarázni neki, hogy nagyon nem jó dolog a szaporítás, hátha meg tudja akadályozni, hogy újabb felesleges alom szülessen. Meg különben is, nem a gyerekekből lesznek a jövő kutyásai?


„Ráadásul szinte indigóval készült dörgedelmeket írnak”

Sajnos unásig kell ismételni, hogy mik a szaporítás következményei, miért ne tegye ezt senki, stb. Igaz, akárhányszor lesz elmondva és leírva, akkor sem változik semmi, sajnos.

2013. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Megmagyarázni meg lehet, de ti nem ezt tettétek, hanem lehordtátok a sárga földig. Ő nem egy felelősségteljes felnőtt még, ha valamit nem jól csinál, nem kiosztani kell érte. Szépen is le lehet ezt írni.
2013. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Jázi&Csenge ***** válasza:
Én nem is írtam rá semmit:) Egyébként szerintem a többiek is normálisak voltak, ki hordta le a sárga földig?
2013. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Jázi&Csenge ***** válasza:
Én nem is írtam rá semmit:) És a többiek is normálisak voltak most szerintem, ki hordta le a sárga földig?
2013. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Jázi&Csenge ***** válasza:
Bocsi, hogy kétszer küldtem el, néha hülye a telefonom:)
2013. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!