Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lett valami baja, vagy csak...

Lett valami baja, vagy csak megijedt? Ha valami tortent vele azt sose bocsajtom meg magamnak.

Figyelt kérdés
Nemreg kaptam meg a kutyusom es meg eleg ugri-bugri. De csak akkor ugral, ha kilepek, mert orul, nem kell egy perc se es abbahagyja, de szeretnem errol leszoktatni. Ahogy felugrott, a terdemmel ovatosan arrebb akartam lokni, de beleallalt a terdembe. Ugye osszezarodott a szaja, koccantak a fogai es kohogott vagy kettot. Aztan hatrament, fuvet evett amit visszaoklendezett (de ilyen ritkan elofordul). Na es azota, ha kimegyek akkor orul nekem, 'keze-laba' remeg meg csovalja a farkat, de nem ugrik fel. Tudom, hogy most orulnom kene, de megis felek egy kicsit. Ugye nem lett semmi baja?
2013. aug. 9. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Füvet minden kutya és macska eszik azért mert ég a gyomruk. Szerintem semmi baja sincs.
2013. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Meglepődött. viszont hamar megtanulta, hogy ne ugráljon fel. Azon kívül semmi baja.
2013. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
Semmi baja, viszont ezt most egy életre megtanulta :D Nyugi, ha kicsit belegondolsz, a saját testsúlyával, ugrási erejével esett a térdednek, más kutyák falba is fejelnek bele ekkora erővel és semmi bajuk :)
2013. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom! Akkor megnyugodtam:)
2013. aug. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!