Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalja magát folyton a...

Miért nyalja magát folyton a spánielem?

Figyelt kérdés
rendesen este arra kelek, hogy nyalagodik, nagyon idegesítő, ha rászólok abbahagyja,na de miért csinálja ezt? ez nem sima tisztálkodás, ez már undorító. vakarozik is folyton miota legutobb pancsiztunk,lehet kiszaradt a bore nem tudoom. probaltatok mar a babasamponokat kutyafurdeteshez?
2013. aug. 10. 05:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel eteted? Az étel allergia egyik tünete a mancsok nyalogatása, vakarózás.
2013. aug. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ua. kapja mint eddig,azzal nem lehet gond.de o ott lent nyalja magat...
2013. aug. 10. 06:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ott nyalja magát lehet egy hugyúti fertőzés is.

Az meg hogy ugyan azt kapja nem zárja ki az allergiát, az én kutyám 6 év után lett allargiás a csirkére, és ezzel együtt arra a tápra amit addig kapott. Szerintem mutasd mag dokinak, ha fertőzés akkor kap gyógyszert és elmúllik.

2013. aug. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem irritálja a bőrét.A baba sampon nem a legjobb választás,főleg ha érzékenyebb a bőre.Tedd a zuhanyba és langyos vízzel alaposan mossad ki a bundáját.Legközelebb egy nagyon jó minőségű,lehetőleg kölyök samponnal kezeljed.Soha ne töményen,mindig higítva kerüljön a bundájára.Olyan szép kontakt allergiát lehet rossz samponnal kiváltani,hogy aztán nem győzöd kezeltetni.
2013. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
meg nem hasznaltam ra a babasampont
2013. aug. 10. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet probléma a bűzmiriggyel is. Akkor is sokat nyalják a feneküket.
2013. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!