Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy valamit nem értek, miért...

Egy valamit nem értek, miért baj az, hogy ha egy tenyésztő meghirdeti valamilyen oldalon, hogy van nála eladó kiskutya? Ettől még végezheti jól a dolgát, meg nem jelenti azt, hogy mindenkinek odaadja.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ritkán szoktak tenyésztők igy hirdetni, de ha pl. van egy kevésbé ismert tenyésztő, aki most kezdte? Sokan irjátok, hogy normális tenyésztő nem hirdet kutyát, de én nem értem az összefüggést a kettő között. Mert attól, hogy kitenné egy oldalra még nem jelenti azt, hogy fűnek, fának odaadná a kölyköket, meg azt sem, hogy nem végzi jól a dolgát.(szerintem)
2013. aug. 11. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,a baj az olyanokkal van,akik tenyésztőnek mondják magukat mégis alku tárgya a törzskönyv.
2013. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség. Mindenki ott hirdet ahol akar. teljesen mindegy, hogy annak az oldalnak mi a neve. és tudod én ugy vagyok vele, hogy egy kezdő tenyésztő néha sokkal lelkiismeretesebb, mint egy menő, mert ott már a nevet fizetik meg, és attól még az a kölyök lehet átlagon aluli. Aki azt állitja, hogy minden hires tenyészetben csak tökéletes, és egészséges kutya születik, akkor az hazudik. Én kezdő tenyésztőként rögtön az első almomból kineveltem egy Interchampion kutyát, és egy iszonyatosan jó munkakutyát. ha szeretnék itthon tartani kiskutyát a közelemben, nyilván meg fogom hirdetni itthon, minden olyan oldalon, ahol lehet. Megválogatom kinek adom oda, épp ezért előfordul olyan is, hogy tovább marad a kölyök az alomban. Én pont azt nem nevezném tenyésztőnek, aki előrendelésre szaporit.
2013. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!