Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti, akik egyedül vagytok a...

Ti, akik egyedül vagytok a kutyátokkal, hogy oldjátok meg a sétát, ha megbetegedtek?

Figyelt kérdés
Panelben lakókra gondolok és minimum egy lábtörésre........ez ugye hetekig tartó gond.
2013. aug. 13. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lábtörés nálam nem volt akadály, amikor megtörtént. Igaz, nem volt kutyám.

A fekvővel mászkáltam (többek közt egy ballagásra is elmentem tömegközlekedéssel), járóval meg teniszeztem :D

2013. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha eltört a lábad, csak van valaki, aki neked is segít a mindennapokban, még ha nem is ott lakik veled! Őt nem tudod megkérni, hogy vigye le a kutyát sétálni? Vagy ha van facebook oldalad, kérd a barátaid segítségét!
2013. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlfeszkózom a problémát. Nehezen tudnám elviselni, hogy ha lesz egy kutyám, ne tudjam biztonságban bármilyen helyzetben.
2013. aug. 13. 14:44
 4/13 sippara ***** válasza:
Decemberben térdműtétem volt, csütörtök este jöttem haza a kórházból, szerdán reggel már sétáltattam két könyökmankóval :) Persze ehhez kell egy megfelelően nevelt kutya, az enyém póráza az egyik mankóra volt kötve, ha elránt, mehetek vissza a kórházba :)
2013. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ember mindíg megolgya azeket a dolgokat. Persze nem árt család, néhány barát akire számíthatsz. Persze ennek oda vissza kell müködnie. Nállunk a lányom olyan munkát kapott ahhol 12 órázik + 2óra utazás. Ezeken a napokon én megyek a kutyához, leviszem játszok vele, etetem, majd megyek a saját 3 kutyámhoz. De ha úgy alakúl akkor ő segít :-)
2013. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Szóval egyelőre se kutya, se lábtörés? Kicsit túlzásba viszed az aggódást, nem gondolod? :D
2013. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs, megoldja
2013. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha kutyád lesz, megismerkedsz majd a környékbeli kutyásokkal. Biztos lesz köztük olyan, akire számíthatsz!
2013. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy kissé túlaggódom!:)

Kicsit megnyugodtam!:)

2013. aug. 13. 14:55
 10/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
91%

Magas láz esetén vagy lemásztam egy körre, vagy apámra bíztam a kutyát 1-2 séta erejéig.

Itt kertesben nem volt gáz a pár lázzal töltött nap...ismerős általában elvitte magával egy körre pórázon :)


Én most pont egy törött bokájú ismerősöm 3 whippet-jét sétáltatom panelból reggel és este. Idősebb, nyugodt kutyák, elég nekik bőven a kétszer fél óra bandukolás.

Holnap kap gazdi járógipszet, talán azzal már tud sétáltatni majd...de elég nehéz dolga lesz, mert az egyik kutya szeret oda-odarántani egy-egy fához...illetve macska esetén meg kell őket tartani rendesen :D


Te is fogsz majd találni kutyás barátokat, akik szívesen segítenek majd ilyen szituban...max kis zsebpénzért :)

2013. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!