Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek bővebben...

Milyen kutyát vegyek bővebben lent?

Figyelt kérdés

Legyen barátságos, okos, szép.

30-40-50kg-os kutya tehát nagy termetű.

Melyik fajtákra jellemzőek ezek?

Ja és olyan ami egy másik kutya mellett megfér de gondolom ha kis kora óta vele van akkor nem fogja bántani ami most van az egy 3 éves beagle. A beagle szinte biztos, hogy nem fogja bántani a kicsit.


2013. aug. 13. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Tele vannak a menhelyek hasonló kutyákkal, de ezen az oldalon is érdemes körülnézni.

[link]

2013. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Menj be az illatos úti menhelyre és ott fognak tudni neked segíteni és a megfelelő kutyát ajánlani, aki extra hálás lesz azért, hogy kivitted onnan.
2013. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
menhelyen keress olyat ajánlanék amiben van vizsla.ha ahogy demény,a kötsög mondaná egy vizsloidot. :D egy vizsla tuti nem bántaná.csak készülj fel h egy beaglehöz képest igen energikus :D
2013. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ne értsetek félre de csak fajtiszta kutyát szeretnék és azért írtam, hogy konkrét fajtát írjatok.
2013. aug. 13. 16:04
 5/19 bully allan válasza:

én tudnék ajánlani egyet csak nem biztos hogy megfelel neked! én az uszkárt javaslom!

-nem hullik a szőre

-nagyon okos

-ember,gyerekbarát

-jól lehet vele játszani

-jól védi a házat

-jól tanítható

van belőle törpe,közép, és oriás uszkár is!

2013. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Neked ilyen feltételekkel egy óriási méretű PLÜSSKUTYÁT tudnék ajánlani!
2013. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Minden kutya fajtiszta,de nem FAJTAtiszta.


amúgy mennyit vinnéd sétálni? mennyit lehetne bent a házban?

Szép,az mindenkinek mást takar. Szőre hosszúsága? Kutyasuliba mennél vele? ha ezekre válaszolsz akkor ajánlani tudok Neked :)

2013. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sokat vinném sétálni napi rendszerességgel közepes vagy hosszú szőrű kutya bennt a házba amíg kicsi addig sokat meg bennt is aludhatna ha kicsi ha felnő kinnt alszik és nem jönne be annyit a házba kutyasuliba nem vinném.
2013. aug. 13. 16:29
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy feltételek mindig vannak, de az, hogy mennyit tudnál vele foglalkozni.. naponta vinnéd sétálni. És?? Azt hiszed az elég?
2013. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
szerintem itt azt kérdezték, hogy mennyit vinném sétálni nem azt, hogy mennyit tudnék vele foglalkozni -.-"
2013. aug. 13. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!