Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíteni szeretnék a nyírmadai...

Segíteni szeretnék a nyírmadai kutyamenhelyen! Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Több mint 50 kutyus várja szerető gazdáját, a sz-sz-b megyei Nyírmadán. Segíteni szeretnék, hogyan lehetne? Elsősorban sokan nem is tudják, hogy létezik az egyesület, kicsit "híresebbé" kellene tenni. Gondolkoztam kupak gyűjtésen is, azt hogyan lehetne elkezdeni, meghirdetni? Várok még sok ötletet :) Pénzt nem igazán fogadnak el, csak használati tárgyakat, illetve kutya eledeleket. Szoktunk vinni minden hónapban kutyatápot, de mi sem vagyunk milliomosak. A kiskutyánk innen származik, és szerintem ő a leghálásabb élőlény, akit valaha ismertem. Kérlek segítsetek Ti is! Köszönöm a kutyulik nevében is :)

2013. aug. 14. 06:52
 1/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Segíts nekik promoválni, Fb oldal, hasonlók, A kajával ami nálunk bevált, hogy felkérjük az embereket, hogy alkossanak kis csapatokat, osztálytársak,, barátok, kollegák között, és együtt dobjanak össze pénzt egy zsák tápra. Egy városban 10-15 csapat havonta szinte észrevehetetlen anyagi hozzájárulással 10-15 zsák kaját adományozhat. Pet shopokban, állatorvosnál, és bármilyen boltban lerakhattok urnákat adománynak, vagy azt is lehet hogy kiplakátoljátok egy állatovosnál, hogy ott fizethet kezelési költséget a menhely javára...ha valaki viszi oltani pl a kutyáját, ott hagy még mondjuk 1000-2000 Forintot a menhelyi kutyák kezelésére. A doki gyűjti a pénzt és abból kezel.
2013. aug. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen facebook, nagyon sokan megosztják az ilyen oldalakat.
2013. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Járj ki a kutyákat sétáltatni, szervezz kutyakaja gyűjtést, régi plédek, takarók, párnák gyűjtését, gondolom kölykök is vannak, így kölyök táp is kellene, esetleg alomnak való forgács, iratmegsemmisítőből papír, használt pórázok, nyakörvek gyűjtése a sétáltatáshoz, kutyák meghirdetése, facebook oldal létrehozása, menedzselése :)

Ilyesmik hasznosak nekik. De legjobb, ha velük beszéled meg, hogy mire van szükségük, mit kell akciózni. :)

2013. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A reklám a legjobb eszköz.Más szervezetekhez hasonlóan kellene egy facebook oldalt létrehozni,benne a gazdita váró kutyuk albumával,friss képeivel Ezt elég meló üzemeltetni,de nagyon hatékony,hiszen a cél a kutyák gazdihoz juttatása.Szerintem ez a legnagyobb segítség.
2013. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én rendszerint támogatok egy menhelyt, mivel anyagilag nem okoz gondot heti 50 doboz (CBA-s 1240 g) konzervet szoktam vinni a kutyusoknak. Sikerült a tehetősebb haverjaimat is rávenni hogy szálljanak be, van aki száraz tápot vesz, a menhely villamosenergia felhasználását is egyik ismerősöm fizeti meg hasonlók. Múlthéten kezdtük el építtetni az új ketreceket, egy kétszintes 60db 2mx1,8mx1,6m területő szektorból áll. Nekünk ezek az összegek nem okoznak gondot, viszont a kutyáknak hatalmas segítség hogy kapnak rendesen enni, tiszta helyen vannak, bár a legjobb az lenne ha gazdit találnánk nekik.
2013. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!