Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a 3 hónapos...

Mit csináljak a 3 hónapos kutyával hogy ne zabáljon be mindent?

Figyelt kérdés
Nagyon falánk, állandóan bezabál, lop, utcán, udvaron mindent megeszik és szinte minden nap hány de pillanatok alatt azt is megeszi.

2013. aug. 14. 17:46
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekünk ebben a klikker sokat segített. Az etetési időszakban sokszor kézből etetem, megdolgoztatom a kajáért. Elé tettem a kaját először csak a kezembe, aztán a földre később és mondtam neki, hogy hagyd. Mikor otthagyta és rám nézett, akkor klikk, kaja, simi. Rengeteg ismétlés kellett hozzá, de már kint is megcsinálja. Ha mégis felvesz valamit határozottab tiltom és kiveszem a szájából! Ezt klikker nélkül is taníthatod egyébként!! Nálunk ez bevált, de biztos nem ez az egyetlen mód! A 3 hónapos kutyi pedig, ha meg van az összes oltása már mehet oviba! Sok sikert!
2013. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!