Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elmegyünk nyaralni 4 napra?...

Elmegyünk nyaralni 4 napra? (kérdés lent. )

Figyelt kérdés

A szüleimmel nem tudtam megbeszélni, hogy vigyük magunkkal, vagy adjuk le kutyapanzióba a kutyám. Megkértek valakit, hogy mindennap jöjjön át, és adjon neki friss vizet illetve tápot. De senki nem fog játszani vele. Lesz valami baja? Nagyon szomorú lesz? Holnap indulunk, és hétfőn jövünk haza. :)

12/l


2013. aug. 14. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy kutya kifogja bírni:) nem kell aggódnod, teljesen rendben lesz.
2013. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Neked milyen érzés lenne, ha mindenki elmenne otthonról és téged otthon hagynának? Szomorú lennél?
2013. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%
Mi volt mikor 2 hétre mentünk el itthonról és akkor megkértünk valakit, hogy etesse a kutyámat. Ő sem játszott vele. Jobban fog örülni a kutyusod mikor haza értek :)
2013. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Négy nap annyira nem hosszú idő, de nem túl előnyös, hogy nem lesz mozgatva. Ha már másképp nem tudtátok megszervezni, szükségmegoldásnak megteszi, de nem fogja túl jól érezni magát a kutya. Az ember aki ellátja, lehetőleg megbízható legyen, mert a kutyának akár komolyabb baja is lehet, ha nincs előtte víz.
2013. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal túl fogja élni, de koránt sem ideális. Nekem nem lenne szívem így otthagyni a kutyusomat, ilyenkor testvéremre bízom, aki tőlem 10 percre lakik, ő át is viszi magához, addig ott lakik nála. És fordítva is, ha csak egy éjszakára is utazik el nem csak etetni és sétáltatni megyek, hanem nálam alszanak a kutyái. Ők nem macskák, nem viselik jól a magányt. :(
2013. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én kedves utolsó azt nem tudtam volna megoldani, ugyanis a legközelebbi ember az 2 km-re lakik innét.
2013. aug. 20. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!