Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkshire terriereknek jót...

A yorkshire terriereknek jót tesznek az ilyenek? Ti szoktatok a kutyusoknak ilyeneket adni?

Figyelt kérdés
Én szinte biztos vagyok benne h a kutyusoknak is szükségük van zöldségekre stb. Ma is adtam neki paprikát meg mandulát, mert tudom h ezek nagyon egészségesek. persze mást is eszik, nem ezen él, de értitek :D egyik nap anyu adott neki párizsit és az szerintem a sok adalékanyag miatt nagyon ártalmas, ezért másnap főztem neki barna rizses zöldséges csirkemellet :D szóval azt akarom hogy egészséges legyen a picikém <3

2013. aug. 15. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A zöldségeket adhatod mértékkel. Az enyém is megeszi. A barnarizses cuccot nem ismerem, én nem adok neki ilyeneket, hanem maradékokból kap normális kinézetűt
2013. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nézz utánna a B.A.R.F(vagy simán BARF)nak az interneten, vagy akár itt gyakorin. Az jó a kutyának :)
2013. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

BARF etetés:-)

Sokkal jobb mint a szétfőt husi barnarizsel.

2013. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém eszik mindent. Tegnap csináltam magamnak turmixot, volt benne lenmag, szezámmag, banán, szeder és szamóca.

A kutyusom is megivott egy jó nagy adagot, ez volt a vacsorája :)

2013. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig mindent csak módjával. Az én yorkim is kap hébe-korba gyümölcsöt, zöldséget az Acana grasslandján kívül, de azt vettem észre, hogy ha valaki sutyiban ad neki valami házi kaját - no nem sokat csak egy picit - akkor rögtön megy a hasa.


Valószínüleg szoktatás kérdése.

2013. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!