Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen melegben mikor/mennyit...

Ilyen melegben mikor/mennyit sétáltok a kutyussal?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon meleg van, este későn megyünk ki vele (sötétedéskor), de a két és fél óra séta így is megvan minden nap!:-))
2013. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oggi Doggi ***** válasza:
délután 2óra után, és én a yorkimmal 1-2, ha elhúzódik akár 3 órát, de 3 km-t biztosan megyünk szerintem. Nagyobb testű kutyának, mint pl: Labrador, pedig akár 6 km séta is kell egy nap. Persze mivel én panelban lakok, reggel, és még este is kell neki séta, szóval ez nálunk 3 séta egy nap, mivel nem kertesházunk van.
2013. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

reggel 8, 8.30, 9. (mikor hogy sikerül felébrednem) fél óra-egy óra (melegtől függ)


dél környékén eü séta ha jelez


este 17.30- 18.00-tól 19-ig vagyok lent vele, vagy tovább, a többi kutyástól függ meg a "forgalomtól" (anyukás gyerekek stb)


de persze most szabin vagyok. ha melo van akkor reggel 6 kor egy 15 perces séta, dél környékén apámmal eü séta, majd este 5-től 7-ig vagy tovább játszós séta

2013. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggel 6-kor egy-másfél óra, estefelé ugyanennyi. Kertes házban élünk, kinti kutya.
2013. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggel 5-6 között kb 30-50 perc, este 9 körül 1-másfél óra.

+ napközben még 2 rövid séta, de azok tényleg 5-10 percesek, és igyekszem árnyékban menni vele.

2013. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!