Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok dönteni?

Nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Annyira tanácstalan vagyk.Nincs konkrét elképzelésem, kedvenc fajtám, de szeretnék még egy kutyát.Mindig kinézek agy fajtát és jobban utánna nézve el is megy tőle a kedvem, mert annyi negatívumot írnak róla. Már gondolkodtam kaun, kuvaszon, erdélyi kpón, barzojon, dogon, ír farkason,rottweileren, de egyik sem igazán illik hozzám
2013. aug. 20. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

CherryRebel húzzál már el a labrador ajánlgatásoddal.

Kérdező: Ha nagyon szeretnél német dogot, akkor vedd fel a kapcsolatot a tenyésztőkkel, és a kérdéseidre választ fogsz kapni. Lehet hogy nem is beteges fajta, ha jó helyről van a kutya. (Ez általában így szokott lenni, de a német dogokban nem vagyok jártas, inkább kérdezz meg egy hozzáértőt) Írd be a googlbe hogy "német dog kennel" és ne azt hogy "eladó német dog" ;)

Ha nem vagy biztos a német dogban, akkor menj el egy kutyakiállításra, ami a legközelebb lesz hozzátok. Ott sok tenyésztővel leállhatsz beszélgetni, és sok kutyafajtával megismerkedhetsz, ami alapján tudsz dönteni.

De ha rájössz arra, hogy a fajta mindegy, csak egy kutya kell, akkor menj el egy menhelyre. Hidd el, én biztos vagyok benne, hogy nem jönnél haza üres kézzel. Nekem is van egy kedvenc fajtám, amihez ragaszkodom, de leszoktam járni a közeli menhelyre sétáltatni. Most nem engedhetem meg a kutya tartását, de ha lehetőségem lesz rá, a kedvenc fajtám mellett, hazaviszek majd egy útszéli keveréket. Tényleg nagyon hálásak, és ami meglepő rengeteg szépet is lehet találni a keverékek között. Bár én pont a legcsúnyácskábbat választanám, mert ő is megérdemel egy jó gazdit:)

2013. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem német dogom van.

Ha tenyésztőtől veszed akkor nem lesz beteg.

Csak farkaskörmöt el kell távolítani,kannál meg a rejtettheréjűség a probléma,ami bármilyen fajtánál előfordulhat.

2013. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!