Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vonyítás? (Bővebben lent! )

Kutya vonyítás? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szomszédunkba körülbelül 2 hete hoztak egy olyan 1,5-2 éves kutyát ami el kezdett éjszaka vonyítani, azt gondoltuk, hogy ez természetes mert szokatlan neki a környezet meg ilyesmi. De itt 2 hete éjszaka folyamatosan vonyít, a kislányom éjszakákat nem tud aludni, mert fel ébred a vonyításra. Meg néztük a kutyát valamelyik van a kapun keresztül egy kicsi betonozott kennelbe van be zárba, lehet,hogy az lehet a baj de akkor nem csak éjszaka vonyítani. Ilyen esetbe kihez tudnék fordulni segítségért? A szomszéddal már beszéltünk, hogy valami megoldást kellene keresni erre a problémára, azt mondta, hogy azért kutya, hogy vonyítson. Hát nekünk is van kutyánk de mikor mi elhoztuk kis korában nekünk is vonyított 2 éjszaka de mi be zártuk a házba, hogy a szomszédok tudjanak aludni normálisan.


2013. aug. 20. 21:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%

Van a közeletekben menhely?

Ha igen, akkor nekik kell szólni.

Esetleg gyepmester

2013. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben szabálysértési ügyintőhöz fordulj, ugyanis csendháborításról van szó.
2013. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem evidens, hogy vonítson éjjel a kutya. Beszélj talán a szomszéddal, hogy nem azért van a kutya, hogy vonítson. Ha nem tesz ellene valamit, bejelented az önkormányzatnál .

Én is kutyakedvelő és tartó vagyok, de a felesleges ugatást, vonítást nem tartom elfogadhatónak.

2013. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem a közelben lévő kutya menhelyekkel mind a kettőtől azt kaptam ők csak akkor tudnak ellene tenni, ha a kutya kint mászkál az utcán, és ha rossz körülmények között tartják. Még az nap ki jött megnézni az egyiknek a vezetője azt mondta nincs rosszul tartva a kutya. A másik oldalról egy kisbabás család lakik Ők is beszéltek már a kutyát tartó férfival, hogy a babát nem tudják el altatni mert mindig fel sír. Akkor meg nekik azt mondta, hogy ott vannak a babával és vegyék fel és rázzák addig amíg nem alszik.
2013. aug. 20. 21:33
 5/12 anonim válasza:
Nálunk már 1-2 éve ez van,ugyanez,szomszédban éjjel vonyít a kutya.
2013. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor marad a szomszéddal közös feljelentés az önkormányzatnál. Akár egy felvett hanggal is alátámasztva.Felveszed telón, lemented gépre és kiírod lemezre.
2013. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
...és megint a kutya issza majd meg a levét az egésznek :(
2013. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretek a kutyákat, de azt mondom bárhol jobb helye lenne mint itt. Itt a napon egy kicsi kennelbe van aminek az alja betonozva van ami nappal nagyon meleg. Nap közben nincs itthon a gazdája, ha ki borítja a vizet akkor majd csak este kap másikat. Volt amikor egy locsoló vizet öntöttünk a kerítésen keresztül a kennelbe, hogy ne süljön oda szegény kutya és akkor is mi voltunk a hibásak, hogy minek locsoljuk mi az Ő kutyáját.
2013. aug. 20. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel. Hangfelvétellel és közös panasztétellel.
2013. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor fotókkal még lehet megerősíteni a bejelentést a tartás minőségéról is.
2013. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!