Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a neve a kutyátoknak?...

Mi a neve a kutyátoknak? Miért az a neve? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 14:02
1 2 3 4
 11/36 ödi2 ***** válasza:
96%

Bohus- Sarplaninac és Bella szintén sárhegyi, ők még kölykök, most kerültek hozzám, Bohus egyértelműen a nagy surda filmből, Bella pedig mindig is tetszett mint név és mivel eléggé nagy méretű azaz deBella válik belőle így...:D

Van egy 2 éves németjuhászom is, Max a neve, ez a név csak úgy jött, e-vel ejtjük. Nagyon okos, jó nevelője, oktatója és falkavezére a két kis sárhegyinek...:)

2013. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 ödi2 ***** válasza:
95%

Bohus- Sarplaninac és Bella szintén sárhegyi, ők még kölykök, most kerültek hozzám, Bohus egyértelműen a nagy kedvenc surda filmből, Bella pedig mindig is tetszett mint név és mivel eléggé nagy méretű azaz deBella válik belőle így...:D

Van egy 2 éves németjuhászom is, Max a neve, ez a név csak úgy jött, e-vel ejtjük. Nagyon okos, jó nevelője, oktatója és falkavezére a két kis sárhegyinek...:)

2013. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Szilvi & Argos ***** válasza:
95%

Argos

Roti-nj keverék


Neten találtam egy kutya névsort, melyből kinéztem a nekem leginkább tetsző neveket. Aztán elindultunk kutyakeresőbe :)

Artúrként adta le előző gazdija a gyepire/menhelyre. Első este még nem volt meg az igazi neve...tudtam, hogy nem akarom Artúrnak hívni :D Azon voltam, hogy kicsit hasonlítson a régi nevére, de passzoljon a kutyához is...ekkor még csak a küllemét ismertem, így lett Argos. Utólag nézve tökéletesen illik rá :D

2013. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
95%

Silver(Szilver)

Nem tudom h jött,állítólag én adtam neki,de nem emlékszem.:D

Német dog(tk.-es) és kan.

2013. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%

Dagi a neve, mert kövér, beagle :D


Eleinte Bogrács volt a neve, de rajta maradt a Dagi, mostmár arra hallgat:D

2013. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Firestorm ***** válasza:
79%

Daisy és staff illetve pit keverék.

Egyszerűen csak jött ez a név Candy vagy Daisy,és ennél maradtunk:)

A yorkinkat pedig Diegonak hívták.

2013. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
93%
Zara ez volt a neve befogadott amstaff leányzó Báró amstaff fiú mert ez illett rá :-)
2013. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%

Drága magyar vizslámat Bátornak hívták. Ezt a nevet kapta, kicsik voltunk mikor kaptuk, így nem találtunk ki neki jobbat. De nagyon ironikus volt a neve, mindentől félt. :) A víztől, a lépcsőktől, telefontól, fényképezőgéptől, vihartól, tűzijátékról.. Mindentől :)

Istenem, de szerettem!

Amúgy Bátornak csak akkor hívtuk, ha mérgesek voltunk rá, amúgy Báti volt. De hívtuk mi Bátikának, cicafiúnak, cicabogárnak, "kutukának", kutyafejnek, mindennek becéztük mi. :) Annyira szerettük :)

2013. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Gizmó. Menhelyi mixecske. Előző gazdáitól kapta a nevét, kb. egy éves volt am megkaptam, szóval akk már nem akartam átnevezni. Elvileg shit-zu, meg yorki is van benne. :-)
2013. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Jenna, border collie. A Balto című rajzfilmből jött a neve, ahol egy huskyt hívtak így, és úgy gondoltuk Jenna ugyonolyan nemes, és büszke, mint ő. A mai napig ez a kedvenc rajzflmem, és Jenna a kedvenc karakterem belőle! :) Jennát Jenninek, Jenerossónak, Jenikének, Jamnek, Jennamacinak, Béninek (nem tom hogy jött, tekintve, hogy lány), Agilitybajnoknak, és Praclinak hívjuk...Ezekből a J-vel kezdődőkre hallgat! Tudom, hogy ez egy kicsit soknak tűnik, de ő az egyetlne kutya a családban, és teljesen összehozota a szétszóródott családot, mióta megvan (2 éve) minden uncsitesó és naygszülő itt lóg nálunk....
2013. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!