Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a neve a kutyátoknak?...

Mi a neve a kutyátoknak? Miért az a neve? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 14:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
*azelőtt
2013. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 évihonda válasza:
a kutyám neve Manó azért hívják Manónak,mert nagy lapát fülei vannak és kerek szemei pont mint egy Manó ! csivava fajtájú! :)
2013. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Pom-Pom shih tzu,egész évben kint van és 3 lábacskája van,és kézenállva pisil. én Pompának szólítom,de apa tökfejnek.Egyéb becenevei: Csikasz,Csigusz,Csigolya,Pisilőmanó,Pompesz,Pomádé

ja,és menhelyről van

Kamilla-valami brutálisan sikerült drótszőrű agár keverék volt(eléggé hiányzik,nagyon szerettem)

2013. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Reninek hívják lány kutya az annyát Rozinak hívják és ezért akartam hogy a neve r betüvel kezdődjön!!
2013. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Connie- cocker spániel


becézzük még Nuninak meg Kis Qrvának, mert folyton hátravágja magát és szétteszi a lábait, hogy simizzük :D Egyébként októberben lesz 1éve hogy kihoztuk a menhelyről és nagyon hálás kis dög :)))

2013. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Maci - németjuhász. Papám egyik régi kutyájáról kapta a nevét, aki a méretei alapján lett Mackó.
2013. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!