Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a neve a kutyátoknak?...

Mi a neve a kutyátoknak? Miért az a neve? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 14:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Nyla(Nájlá):Német Spicc.(nem én adtam neki a nevet ha nem anyukám)
2013. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Mucika1997 ***** válasza:
100%

Dió-Labrador Retriever.

A mobilos reklámból jött az ötlet..amelyikbe a foxi kutyus van! :) Nem igazán nagy kutyára illő név, de szerintem az én kutyimra kifejezetten illik! :D

2013. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Dugó

Mert olyan hülye, és olyan koszos

Puli (fehér, ha nem ismered, akkor azért, mert nagyon ritka)

Van benne egy kicsi fekete szín is, de az csak a kosz.

2013. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Rex-német juhász, de "pöcöknek" hívjuk. Hallgat rá. Imádnivaló nagy bufla.

Bella- német juhász, még pici, most kaptuk. Látszik már most, hogy nagyra nő majd "remélem". Persze Ő is kapott becenevet "pömpike", mert olyan kis gombóc még! :)

2013. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A mudi kanom neve Csili, mert olyan volt, amikor megvettem 2.5 hónaposan, mint aki erőspaprikát nyelt :). Azóta is illik rá ez a név :))

2013. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
A húgom shar-pei kanjának meg Bufli volt a neve (már nem él a kutya...), mert olyan kis buflák feje volt kiskorában :).
2013. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Bella, mert szép a kutya is, meg ez a név is. Kuvasz.
2013. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 sippara ***** válasza:
100%

Maximilian von Häßburg Sthaal

A Vampire - The Masquerade című szerepjáték egyik Tremere arkhónja után, mert habitusában nagyon hasonlít rá :)

husky keverék

2013. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Zsupszi. Mert ugrabugra. Drótfoxi.
2013. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Rózsi- talált keverék kan. Mert megígértem barátomnak, hogy ha befogadjuk, akkor ő nevezheti el. Rózsakőnek nevezte el, ami egy hely a Balatonon, ahol azelőtti a nyáron voltunk, mielőtt a kutyát találtuk, és egy dalt is költöttünk róla nem teljesen józan állapotban:D Rózsakő túl hosszú, így Rózsi lett, amúgy mostanában Rónak vagy Rókának hívom.


Jackyl (ejtsd: dszekil)-befogadott husky szuka. A híres Jekyll & Hyde regényből jött, ahol a professzornak dupla személyisége volt. A kutyám szeme felemás színű, és a szem a lélek tükre meg ilyenek. Amúgy nagyon illik rá, mert nagyon független, imád csavarogni, de ugyanakkor folyamatosan figyel, nagyon 'anyás'. Ha most kerülne hozzám, Wolandnak nevezném el, aki a Mester és Margaritában a Sátán, és szintén felemás színű a szeme:)

2013. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!