Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának Argentin Dog...

Első kutyának Argentin Dog szerinted vállalható?

Figyelt kérdés
Az mondják nem való kezdőknek. De miért nem? Szerinted vállalható lehet?
2013. aug. 21. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.


Persze Akumi. Ezt írtam is, hogy nagyon el lehet rontani, ha abszolút nincs hajlandóság arra, hogy megneveljük/megneveljék. Meg nyilván olyan is van, aki akármennyire is körültekintően választott fajtát, nem tudott vele megbirkózni. Hajjaj nálam is mennyiszer előjön az (főleg régebben), hogy jól mellényúltam a rottival :) De nekem okkal lett ilyen kutyám és minden más fajtát kizártam, mert nem lett volna alkalmas a feladatra, vagy nem úgy, ahogy nekem kell. Na mindegy. A lényeg, hogy igen, mellé lehet nyúlni, és van olyan, hogy az a végső megoldás, hogy rendes gazdát találjunk a kutyánknak, mert neki is így a jobb, de azért ez a ritkább. Már, hogy ok van másik gazdát keresni. Mert az a baj, hogy sokszor az emberek a legkisebb gondnál is túladnak rajtuk, nem akarnak semmit megoldani. Bocsi, kicsit elkalandoztam.

2013. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na hát én is megkérdeztem párszor magamtól, kellett-e nekem tényleg pit :D Tényleg csak azon múlik, hogy az ember mennyire hajlamos feladni, meg lejjebb tenni a lécet. Mondjuk én is kötöttem kompromisszumokat, de azt hiszem, ez inkább a hasznomra vált, és megint egy kicsit kevesebb hülyeséget beszélek, mióta velem van ez a retardált :)
2013. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Igen, kompromisszumok kellenek, valahogy meg kell találni a közös hangot a kutyával. Nem egyszerű :) Az enyém még csak 11 hónapos, úgyhogy még keresem azt a bizonyos közös hangot, de azt hiszem jól haladok. Hát ha még a türelmem és a határozottságom is előjönne... :D :D Nem gyenge önismereti lecke egy kutya felnevelése.
2013. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!