Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifizetem a chip árát de...

Kifizetem a chip árát de akkor miért nincsen regisztrálva abban a rendszerbe?

Figyelt kérdés

Na most jó dühös lettem!

Kifizettem a chip árát, de mikor a kutyánk elszökött valamiért senki nem találta meg!


Annyi szerencsénk volt, hogy volt rajta biléta a nevével, és a mi telefonszámunkkal, és a nyakörve is mindig rajta van.


Így 3 nap után értesítettek minket. Bevallásuk szerint van benne chip de nem tudták kié, így elvittem az orvoshoz, és ő csak nevetve elnézést kért.


Még ilyet! lehúznak, de csesznek is regisztrálni?


Ti hogy vettétek ezt észre?



2013. aug. 21. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Szerintem simán csak nem érdekli őket. Vannak, akik hülyeségnek tartják, így nyilván eszébe se lesz regisztrálni. De az biztos: hogyha az én bármelyik kutyám eltűnt volna még mielőtt regisztrálva lettek volna, az tuti, hogy bejelentettem volna az orvost és az életbe nem praktizálhatna többet!
2013. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is vernem kell az asztalt, hogy regisztrálják be, és én addig nem is tágitok, amig ez meg nem történik, legkésőbb az első veszettségi oltás alkalmával. Nálam azzal háritanak a dokik, hogy a MEOE ugyis beregisztrálja. (Arra várhatunk).
2013. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem érdekli őket. sajnos a szabályozás rossz, a gazda kötelezve van beültetésre, a doki meg nincs kötelezve regisztrációra- tehát maga a szabályozás sántít...hisz sajnos egyértelmű h csak pénzbeszedés miatt tették kötelezővé a csipet. sajnos ma Magyarországon az állatorvos mindent megtehet se felügyeleti szerv se semmi. ( a Kamara nem az, mert nem az)
2013. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyen a mi orvosunk is, decemberben kapott a kutya csippet, de csak februárban regisztrálta.

Az utolsó dobása a nyúl oltásán volt, mikor nem tudta megmondani a nemét. Az oltási könyvben is annyi van, hogy fajtája nyúl. Mondjuk a kutyáé sem különb. Az asszisztense meg rosszabbul ért az állatokhoz mint a hugom, aki a lepkétől is fél. Szomorú, hogy vannak ilyenek.

2013. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!