Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Enyhén biceg a kutyám. Mi a...

Enyhén biceg a kutyám. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egyik nap séta közben észrevettem, hogy picit máshogy jár a kutyám, mint szokott (fiatal kan vizsla). De ugyanolyan kedve volt, mint akármikor, a lábait áttapogattam, semmire nem érzékeny. Hazaértünk, játszott még keveset a másik kutyánkkal, itt eléggé felpörgött, szaladgált, aztán lefeküdt aludni, alvás után már észlelhetően sántított az egyik mellső lábára. Ez este volt, reggelre nyomát se láttam a dolognak. Ez kb. két napja volt, azóta rövid időre elő-előjön nála, hogy kicsit csámpásan jár (ez alig látható szabad szemmel, mind a négy lábára rálép), de csak lassú sétánál, rendes tempóban vagy ha fut, akkor nem látszik, nem is igazán kíméli magát, ugrándozik bogarak után is 'önként'. Kedve jó, picit talán hamarabb fárad. Ha masszírozom neki, gond nélkül engedi, nem kapja el a lábát meg semmi ilyesmi. Mi lehet, mit gondoltok? Egyszer húzta meg eddig a lábát kutyasulin heves játék közben, akkor másnapra teljesen elmúlt a dolog, ezért sem szaladtam vele dokihoz. Délutánig biztos nem tudok elmenni vele, mert nincs autó, gyalogoltatni-bkv-ztatni meg nem szeretném így. Szerintetek addig tudok tenni valamit érte? Szabad egyáltalán így sétálnia? Elvileg holnap lenne a középfokú tanfolyam végi vizsga, gondolom, hogy az orvos majd mond valamit, hogy mehetünk-e így, semmiképp nem akarom terhelni, ha ezzel ártok neki.

2013. aug. 22. 11:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer mindenkinek:) Voltunk dokinál, semmi vészeset nem látott, jövő héten még lesz egy rtg biztonság kedvéért, de úgy tűnik, tényleg csak meghúzta picit.
2013. aug. 22. 20:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez jó hít:-)

Esetleg majd ird meg mit mutatott a rtg.

2013. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!