Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Választhatok egy kistermetű...

Választhatok egy kistermetű kutyát, miet válsszak?

Figyelt kérdés
Házban tarthatót

#állat #kutyák választás
2013. aug. 22. 11:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem pont olyan.
2013. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem fajtisztát, de mindegy.
2013. aug. 22. 14:48
 13/19 Jázi&Csenge ***** válasza:
100%

Ez elég érdekes hozzáállás... ha ennyire nem vagytok képesek, akkor el tudom képzelni, mennyire sokat fogtok törődni a kutyával.

Egyébként a házban élő nagy bundájú kutyák szőréből is "ki kell szedni minden sz*rt" nagyobb séták, erdei túrák, meg hasonlók után, és az ő szőrüket is ugyanúgy kefélni, ápolni kell, mint a kertben tartottakét. (És a kinti kutyáknak sem az udvaron, kertben megy tele mindenféle bogánccsal, növényi résszel, meg kosszal a szőre).

2013. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Jázi&Csenge ***** válasza:
Amúgy még írj magadról, meg válaszolj a kérdéseinkre, különben nem tudunk mi alapján fajtát ajánlani neked.
2013. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igazábólpár hónaposat szeretnék ez alap dolog. A FAJTÁT nem tudom.

A kutyám ha mozgékony az jó, meg ha ugat az is , úgyértem, hogy jelez, ha valaki bejön, nem egész nap ugat. Egyépként ha valaki megkérdezné nem kinti kutyuli kell, hanem benti! Bocs az agresszivitásért.

Egyébként ha valaki ajánlaná a kínai kopasz kutyát, én nem értek vele egyet:-)

2013. aug. 22. 15:36
 16/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=milyen+kuty%..


Egyébként nem túl jó ha már itt teszed fel a kérdést. Itt meg úgy is mindenki ajánlgat majd neked össze-vissza. Olvass utána a fajtáknak!

2013. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Maxitabi ***** válasza:

Azért a benti kutyát ugye kiengednéd naponta többször is????

El kell vinni sétálni,hogy új ingerek érjék;kutyaiskola nagyon jó elfoglaltság,esetleg lehet sportolni is (kutyasport) vele. Mindenesetre foglalkozni kell velük naponta több órát is-iskola előtt,után,hétköznap-hétvégén, esőben, fagyban sárban is!

Házban macska tartható úgy, hogy nem megy ki, de kutya???

Remélem csak rosszul értettelek..

A kisebb testű kutyák amúgy elég pörgősek tudnak lenni,a nagyobb testűek sokkal kevesebb mozgással is beérik (persze nem mindegyik)

Az is baj a kis kutyákkal(Mo-n), hogy nagyon sok a szaporított-ideggyenge, beteges egyed; tenyésztőtől érdemes csak venni-az pedig nem olcsó- ezért a menhely nagyon jó megoldás. Tele vannak sajna kölykökkel is.

Jázi már feltette a kérdést,ha válaszolsz,tudnak ajánlani fajtát is.

2013. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Miért ne engednénk ki?
2013. aug. 23. 08:56
 19/19 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak annyira nem hosszú a szőre, schnauzer. Mégis minden egyes nap szedegetek ki a mancsából meg egyéb helyekről pl toklászt.

Szóval készülj fel, hogy akármilyen kutyád lesz, ezt nem fogod megúszni. Max akkor, ha nagyon rövid szőrű kutyát választanál, melynek nincs nagy és lelógó füle.

2013. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!