Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túlzás egy kicsit, ha...

Nem túlzás egy kicsit, ha valaki nyalatja a száját a kutyával?

Figyelt kérdés
Sok embert látok hogy szándékosan nyalatja a száját a kutyájával mind a TV be, mind az ismerőseim. Nem túlzás ez egy kicsit? Úgy értem, szeretem a kutyám, de a kutya kiszokta nyalni a se..ét miután elvégezte a dolgát, meg mindent megnyal, megeszik. És akkor vannak, akik a saját szájukat nyalatják. Nem egézségtelen ez egy kicsit?
2009. okt. 29. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit, nagyon... Imádom az állatokat, de még ha tudom, hogy féregtelenítve van, akkor sem. Nem szeretném, ha az ő megszokott baciaji nálam duhajkodnának...
2009. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem is undi, néha nekem is megszokta nyalni olyankor megyek is megmosom.:D de amúgy sztem is túlzás inkább simogassa meg többször, de ne "csókolózzanak" már..:S:S
2009. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek tőle hogy egészségtelen, egyszerűen nem jön be. Nem csak azért mert kinyalják a hátsójukat előtte (mert az úgy sincs az eszemben állandóan) hanem amúgy sem. Egyszerűen semmi jót nem látok benne, nem szeretem ha a szám körül birizgálnak (csók az más). A kutya meg nem fog belehalni hogy nem nyalogathat mint a farkas. Az én kutyáim pl teljesen behódolnak, szájat nyalni mégsem kívánnak. Nem tetszik aki ezt csinálja a kutyájával.
2009. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak túlzás ,undorító!
2009. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
fúúúj,én még ilyet nem láttam,de nem is akarok!
2009. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

szeretem a kutyámat

de ez undorító

2009. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A szájrapuszitól undorodom. De ha mégis nagy baj van, akkor ö odafut és azzal vigasztal, hogy arcon-fülön puszil.(Szájon soha szerencsére.) Hiába mondom, tanitom, hogy nem szabad.

Talán azért nem tudom leszoktatni , mert az embereknek ez tetszik. Pl:a barátaim gyerekei fociztak és a kisebbik elesett, sírva fakadt. A kutyám volt az elsö aki odaért és gyorsan megpuszilgatta. A kissrác abban a minutumban nem sirt, de nevetett torka szakadtából...

2009. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Az Ő dolguk. Ha neked nem tetszik te ne csináld.
2009. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

A kutya viselkedésével kéne kicsit tisztában lenni.

Az alázatot kifejező kutya rendszerint hátulról közelíti meg a domináns felet, alacsonyabb pózt vesz fel, és lelkesen mozgatja a farkát, a hát vonala alatt tartva azt. Megpróbálhatja nyaldosni a domináns kutya vagy ember szája sarkát (vagy az ember kezeit).

Szóval a kutyáknál a puszi azt jelenti hogy barátkozni akar, és elismeri hogy te felette állsz a rangsorban. Ez nem hiszem hogy probléma. Mindennek van oka a kutya viselkedésében. Az a kutya jelzéseit ha megérted, akkor már egyből máshogy tekintessz rá. Miért utasítanám én el azt hogy a kutyám kifejezi a maga módján a tiszteletét, azt hogy falkavezérnek tart?

2009. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert előtte a fenekét vagy egyéb (esetleg tüzelő) nemiszervét nyalta. Szerintem nem hal bele, ha így nem fejezheti ki az alázatát. Meg azárt nehogymár minden szembejövő embernek megalázkodjon... Érdekes az én kutyáimnak sosem volt erre igénye, pedig ritka mód tisztelnek... :) Vagy ha volt is nagyon picike, akkor nem voltak mindenáron azon hogy megvalósítsák. Szerintem ettől nem törik össze a lelke. Na mondjuk igaz, hogy nálam a kutya az kutya, nem nassol, nem eszünk egy tányérból, nem alszik az ágyamban, sőt saját háza van, mégis tök normálisan elvaín...
2009. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!