Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most veszünk egy Biewer...

Most veszünk egy Biewer Yorkit de szinte semmit nem tudok róla semmit kérlek mondanátok valamit róla?

Figyelt kérdés
Igazából próbáltam keresgélni google-n de nem találtam semmit :(

2013. aug. 24. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a fajtára keresgélj rá, mert ez egy "nem hivatalos" változata a yorkinak. Ha a kutyanevelésről akarsz olvasni, azt írd be hogy "kutyanevelés" és így tovább.
2013. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont így kell kutyát vállalni.... :/


Jan Fennell: Kutyapszichológia

2013. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Gratulálok.

Vesztek egy kutyát, de semmit nem tudtok róla.


Amúgy nem hivatalos fajta, szerintem olyan lehet, mint a sima padlócirkáló yorki.

2013. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A yorkira kell keresned.
2013. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Én meg veszek egy Audit, semmit nem tudok róla vezetni sem tudok. Nem lehet, hogy előbb meg kéne tanulni??? Minek veszel meg valamit, ha semmit nem tudsz róla??
2013. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha semmit nem tudsz róla, akkor honnan tudod, hogy neked kell ilyen?
2013. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen vásárlókat tudják átverni legkönnyebben a szaporítók,akik semmit nem tudnak a venni kívánt fajtáról.Az ilyen vevőket meg tudják vezetni a pár tízezer forintos,papírok nélküli("törzskönyv nélkül 20 ezer,törzskönyvvel 50 ezer")sokszor keverék és/vagy beteg,idegrendszeri problémás kutyákkal.
2013. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!