Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják ezeket? Kicsit...

Miért mondják ezeket? Kicsit idegesítő.

Figyelt kérdés

Néhanapján az unokatestvéremék kisspitzét sétáltatom, ha megengedik. Nagyon szép kutya, kiállítási minőségű.

Mikor mentem vele az utcán, valaki (minden bizonnyal nem laikus) elkezdett sértegtni, mondván, miért nem jó nekem a menhelyi keverék, miért kell nekem 300-400 ezer Ft-t költeni egy kutyára (megjegyzem, a kutyus 350 000 Ft volt), meg hasonlók. Természetesen azt is a fejemhez vágta, hogy én milyen plázap***a vagyok...

Ez volt a rosszabbik eset.


A többi inkább mulatságos. Mivel az adott kutya orange (vörösees) színű, és kissé hasonlít egy rókára a pofija és a színe miatt, mindenki azt mondja rá, hogy róka. Van, aki csak viccből, de sokszor volt, hogy valaki teljesen komolyan megkérdezte tőlem, hogy ez egy róka? De most tényleg nem látszik rajta, hogy kutya...?


2013. aug. 24. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos fajta kutyát akartunk, hónapokig ment előtte a vita, néztük a menhelyek honlapját is, de amikor rátaláltunk, akkor tudtuk, hogy nekünk ilyen kutya kell...és kész.

Senkinek semmi köze hozzá, hogy én vagy a családom mire költi a pénzét, nem kell a másik zsebében turkálni.

2013. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!