Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasok! Fogom ezt igy...

Kutyasok! Fogom ezt igy birni? Ti, hogy oldjatok meg?

Figyelt kérdés

A nyariszunetben kaptam egy kutyust, kinti kutya, de reggel-este setalunk. Mindjart suli, de a reggeli setat semmikepp sem szeretnem kihagyni max. Egy kicsit leroviditeni.

A helyzet, hogy 7kor kell indulnom suliba, kb. 1 orat szanok a keszulesre (fogmosas, haj, smink, feloltozes, eves meg ebbe minden benne van). A seta meg nem tudom milyen hosszu legyen. Mostanaban kb. 50 perc korul szokott lenni, az esti hosszabb. Szoval hanykor keljek? Mikor fekudjek le? Hogy csinaljam a reggeleim? Nem leszek nagyon faradt? Ti, hogy csinaljatok?


2013. aug. 24. 14:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem röviditsd le a reggeli sétát 30 percre. Ez neked is jó lesz, mert jobban felélénkülsz felfrissülsz egy kis mozgástól. Aztán majd este csavarogtok egy jó nagyot:)
2013. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Úgy csináld, hogy ne egy óra hosszát készülődj a suliba! Ez marha sok idő. Fogmosás 2-3 perc, haj 1-2 perc (megfésülöd esetleg összekötöd, nem kell vele mást csinálni), smink 5-10 perc (iskolába mész, az eszed legyen a helyén), felöltözés megint 5-10 perc, evés 20 perc. Ez még mindig csak 40 perc. Ennyi idő alatt simán el lehet készülni.


Amúgy meg majd kitapasztalod, hogy hánykor kelj, ezt így nem lehet megmondani.

2013. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy óra készülödés??? Jesszus mi a szart csinàlsz?? Én 30-35 perc alatt elkészülök úgy hogy szendvicset csinàlok és teàt is főzök! Mondjuk én 10 -15 percre megyek le a kutyàval.


Készülödj kicsit gyorsabban,a kutyàval meg 20 -30 perc labdàzàs az udvaron jobban lefàrasztja mint a séta..

nyugi,idővel kitapasztalod :)

2013. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Sajnos a hajammal sok baj van:( minden reggel ki kell vasalnom, hajmosas utani reggel kb. Egy fel ora a hajam. Amugy 10 perc alatt atvasalom, nem veszes mondjuk. A smink tenyleg max. 5perc, feloltozni is feloltozok par perc alatt. Megkajalhatok seta kozven is. Szoval akkor tenyleg a keszulodesen fogok gyorsitani:)
2013. aug. 24. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!