Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kutyát szeretnék, milyen...

Új kutyát szeretnék, milyen lenne jó?

Figyelt kérdés
Hello. Régen volt egy pekingi palotapincsi kutyusunk, aki 17 évet élt egy cicával közösen. Most újból szeretnénk egy kutyust, de nem tudjuk, hogy melyik lenne a leg megfelelőbb tömbházba. Van egy cica is. Tacskó, Bichon, Fox Terrier szóba jöhet? Nincs nagy tapasztalatom ezért kérnék véleményeket.A cica persze marad, ha jön a kutyus.

2013. aug. 24. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia, hát tacsi foxi, nem szerencsés tömbházba (szerintem).


Mindenképpen fajtatisztát szeretnél? Mert ha nem akkor néz körbe menhelyen, rengetek kölyök van ott, aki gazdira vár.:)


Ha fajtatiszta kell: bichon, yorki, spánielek amiket tudnék ajánlani :)

2013. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehet mindegyik panelba, mindegyiket le kell mozgatni, ennyi a lényeg :)

Terrierek makacsabbak, bichonok könnyebben kezelhetőek.

2013. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A tacskó lakásba nem olyan hű, de jó, de megoldható.

A bichon tökéletes.

A foxterriert betiltatnám lakásba... imádom a fajtát, az egyik kedvencem, de ne!


Inkább bichon, vagy vmi spitz...

2013. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gergo1998 ***** válasza:
tacsik, és Foxik nem macskabarátok hiába vannak hozzászoktatva, Bichon lenne a legtökéletesebb számodra :D könyen kezelhetőek, a hátrányuk az hogy gyakran kell őket fésülni a szőrük miatt
2013. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Szia! Szerintem a tacskó és a fox terrier nem alkalmas egy tömbházba.

Amit ajánlani tudnék az a bichon havanese,a yorkshire terrier, a máltai selyem kutya vagy, ha bevállalsz nagytestű kutyát, akkor szerintem a golden retriever is szóba jöhet, mert ő (az esetek 98%-ában) nagyon családszerető, szelíd kutya.

Remélem segítettem.:)

2013. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
62%

Tacskót és foxit a kedves válaszolók hova ajánlanának, ha nem lakásba???

Mozgékonyak igen, de le kell mozgatni sétával-futtatással, tanítással...nevelni kell és otthon aludni fog!

Bár igaz, hogy sok antiszoci tacsi és foxi van panelokban, mert ölebnek tartják, pedig NEM AZOK!!!

2013. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
szerintem a tacskót és a foxit is kertben kell tartani!!!!
2013. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pff.. Magyarország, én így szeretlek...
2013. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyébként miért?
2013. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
59%
Ha azt akarod, hogy megfagyjon, vagy idősebb korára ízületes legyen, hajrá, tartsd kertben!
2013. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!