Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 3 napja csak köhécsel...

Dorina90 kérdése:

A kutyám 3 napja csak köhécsel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 napja folyamatosan csak köhög. Ez valami betegség? Vagy mi? Kérlek segítsetek!

2013. aug. 24. 19:38
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol van állatorvos, nem tudok egyedül menni, mert félek. Egyedül nem mehetek oda.
2013. aug. 24. 20:25
 12/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te??
2013. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%
Félsz? Mégis mitől? Attól félj inkább, hogy a kutyád meghal, vagy ha nagyon fiatal vagy még, addig rágd anyádék fülét, míg el nem viszik a kutyát orvoshoz.
2013. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy itt mindenkiben csak segítő szándék van,ezért küldenek orvoshoz.

A legelső a jogosítványt pedig kutyatartáshoz kötné,nem autóhoz...szóval a B kategóriás jogosítványhoz effektíve semmi köze.Csak ahhoz,hogy a kutyatartást is valamilyen jogsihoz kötné.Autótól függetlenül.Ennél jobban nem lehet elmagyarázni,...

2013. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Itt már mindenki kever mindent mindennel. A kérdésre felelek: 10 éves vagyok
2013. aug. 24. 20:32
 16/34 anonim ***** válasza:
Akkor elmondod anyukádnak vagy apukádnak,hogy a kutyus beteg,mert köhög és menjetek el állatorvoshoz.
2013. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Már elmondtam, egyébként nem annyira messze, de nem is annyira közel, találtam egy állatorvost, talán elsétálhatnák vele.
2013. aug. 24. 20:51
 18/34 anonim ***** válasza:
Épp azt akartam mondani,hogy szemmel láthatóan netezni tudsz,a Google a barátod,nagyon könnyen tudsz állatorvost találni a környéketeken.
2013. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
82%
Pláne neked? Kéne tudnom, hogy ki vagy és mennyi időd van, meg a családodnak mennyi ideje van? És érdekel-e ez engem, amikor arról van szó, hogy az állat, amiért felelősséget vállaltatok, három napja beteg? És őt vajon érdekelni fogja-e, amikor valami halálosabb kórsággal nem lesz időtök dokihoz menni vele? Édes istenem...
2013. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

ha 10 éves vagy, akkor jelenleg még nyári szünet van, úgyhogy igen, otthon döglesz egész nap...

Szépen elsétálsz vele, vagy felszállsz egy buszra és elmentek a dokihoz, mert ez nem vicces. A kutya nem plüss, nem csak akkor jó, amikor játszik meg lehet babusgatni, hanem akkor is a tied, amikor beteg és igenis el kell vele menni orvoshoz, akár tetszik akár nem. Ha nincs pénzetek/időtök/kedvetek akkor keressetek neki szépen egy felelősségteljes gazdát és vegyetek egy riasztót meg egy plüsskutyát...

2013. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!