Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 3 napja csak köhécsel...

Dorina90 kérdése:

A kutyám 3 napja csak köhécsel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 napja folyamatosan csak köhög. Ez valami betegség? Vagy mi? Kérlek segítsetek!

2013. aug. 24. 19:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek fel se tűnik, hogy talán nem szórakozásból köhög 3 napja az a szerencsétlen? Persze gondolom a szülőknek sincs idejük..
2013. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a kérdezőt, mert tehetetlen, 10 évesen kb. nulla beleszólása van a családi életbe. Itt inkább a szülei a felelősek. Tényleg azt javaslom neked, hogy sírd ki a szüleidnél a pénzt, vagy ha félretett zsebpénzed van, akkor szépen sétálj el a kutyával. Sok sikert, és majd írd meg, mi volt.
2013. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 zsuzsabazsa ***** válasza:
Lehet, hogy a kutyád is tíz éves és szívbeteg azért köhög.
2013. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást. Ma megkérdeztem a papámat, hogy mi baja lehet, gondoltam ő hátha tudja, talán segíthet. Azt mondta, valami csont megakadt a torkán (hála Istennek egy kisebb) és nagyon zavarja, ezért hány, és köhécsel.


A szüleimnek is szóltam, hogy elvihetném, de azt mondták sokba kerülne. Nekem is van pénzem, de az nem lenne elég.

2013. aug. 26. 11:41
 25/34 anonim ***** válasza:
És apukád állatorvos?Kiszedte az állítólagos csontot vagy megvárjátok,mi lesz a kutyával,hátha kiesik magától?
2013. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
És ha megakadt valami a torkán akkor hagyni kell szenvedni igaz? Felellős állattartás, jó példa a gyerek előtt. Gratulálok.
2013. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ezt olvasni is borzalom! Hat milyen csalad lehet az ilyen?!?!
2013. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Ha látjátok a csontot, akkor próbáljátok óvatosan kiszedni. Ha lehet, egy kicsit hátrafelé toljátok, ugyanis arra szélesedik a kutya szája/torka. (Velünk is volt már ilyen, csak bottal. Nálunk a kutya szájpadlásán állt meg keresztben.) De tényleg az lenne a legjobb, ha megmutatnátok egy dokinak, hiszen szerintem senki sem akarja végignézni, ahogy megfullad szegény.

17/L

2013. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, voltunk állatorvosnál. Az orvos szerint nem megakadt valami a torkán, hanem allergiás. O.o Megnézte a torkát, nem látott semmi csontot, vagy hasonlót. Nem hittem volna, hogy allergiás. :D
2013. aug. 28. 07:54
 30/34 anonim ***** válasza:
én ezen azért nem nevetnék..
2013. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!