Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ki adja ezen az...

Szerintetek ki adja ezen az oldalon a legtöbb hasznos tanácsot, kutyákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, aki ki is írja a nevét esetleg...:D

Most akarok kutyát magamhoz venni és olvasgatok sok kérdést, én is szimpatikusnak találok párat, de a mások véleménye is érdekelne... Köszönöm a válaszokat 16/F


2013. aug. 25. 16:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ... vannak témák, amikben Diesel, vannak, amikben Akumi, Little Red, Alexandra, Szilvi és Argos (azt hiszem ez a neve), stb. Vannak amikben a névtelen válaszolók, vagy többen is hasznos tanácsot adnak.
2013. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Engem a kutya nevelésével és képzésével kapcsolatos dolgok érdekelnek elsősorban, mert szeretném majd jól nevelni és képezni majd a blökit.:D

2013. aug. 25. 17:05
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, akumi, kispalee, little red, de akár tőlem is kérdezhetsz privátban, hátha tudok segíteni ;)
2013. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Sippara is jókat ír, érdemes odafigyelned a válaszaira.
2013. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
És azért tegyük hozzá, hogy a %-os értékelések is sokat elmondanak... ;)
2013. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A százalékos értékelések szerintem nem mérvadók.. sokszor a legnagyobb baromság válasz is 80-90%-os. Szóval én arra nem alapoznék.
2013. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Neveléssel kapcsolatban: Szilvi és Argos, akumi, sippara, egy 84 %-os válaszoló, aki régen csakkitti néven futott, hirtelen most ők jutottak eszembe.

Állatvédelem: egyértelműen Little Red, abszolút naprakész a törvényekben, eljárásokban. Más témát annyira nem szoktam olvasgatni.

2013. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Most jutott eszembe még zsuzsabazsát kihagytam a nevelős témakör válaszolóiból, általában tetszenek a válaszai, bár a régebbi módszereket képviseli.
2013. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
És még Imola Ágnes és Valletta is jó (bár ő pár hónapig nem lesz), és akit tökre hiányolok, az Akiteki, neki régen annyira jó válaszai voltak.
2013. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a százalékos értékelés semmit sem jelent. Lásd az én esetem, állandóan lepontoznak, ezzel megy lefelé a százalékom folyamatosan. És általában olyan kérdéseknél, amikor arról van szó, hogy ki, mit hogyan csinál. Vagy amikor negatív véleményt írok, például olyankor mikor valaki felelőtlen gazdának tűnik. Tehát szerintem a százalék egyáltalán nem mérvadó. Most tuti ezt a válaszomat is lehúzzák, de engem ez már nem zavar. :)
2013. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!