Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha van egy kutya...

Mit tegyek ha van egy kutya az utcába és megállás nélkül ugat? Reggel 5-kor rákezd és nem hagyja abba este 11-ig. Megállás nélkül ugatja a semmi. Már mindent próbáltam ecetet a kerítésre azt az ultrahangos szart is.

Figyelt kérdés
nem hagy aludni már nem tudok mit kezdeni vele szóltam a gazdinak hogy nevelje meg mert ez nem állapot!állatbarát vagyok megölni nem akarom:(

2013. aug. 27. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Megőrülök az olyan emberektől mint te! Korábban még lakásban laktunk volt egy nő aki folyamatosan azzal jött fel, hogy ugat a kutyám ha elmegyek otthonról. Mondta, hogy ne hagyjam egyedül. Jópofa..


A másik kedvencem, hogy szólsz a gazdinak. Miért mit tud csinálni? Ne a gazdit csesztesd, hanem beszéld meg a kutyával! :P


Viccet félretéve semmit sem tudsz csinálni! Gondolom kertesházban laktok, mindenki azt csinál amit akar. Kutyaugatásért meg próbáld meg kihívni a rendőröket csendháborításért! Szerezz be egy füldugót vagy költözz egy erdő közepébe ahol nem ugat semmi és senki.

2013. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

1-es: normálisan megnevelt, tisztességesen kifárasztott kutya nem ugat egész álló nap, tényleg a gazda felelőssége.


Nehogy már az legyen a bunkó állat, aki szólni merészel.


Kérdező: mikor ideköltöztem a mostani lakhelyemre, volt egy szerencsétlen, erkélyen (!) tartott németjuhász, aki egész álló nap üvöltött. Sajnáltam szerencsétlent de azt hittem megőrülök tőle, meg az egész környék is. Állatvédelmis ismerősének szólt egy srác. El is vitték a kutyát, azóta nincs semmi bömbölés, ugatás a környéken, csend van és nyugalom, pedig sokan tartanak kutyát.

2013. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
1-es, Te valami nagyon együgyű állattartó lehetsz, mert gazdának nem neveznélek. Te minden embert lenézel magad körül és a kutyád számodra a gyereked. Egy kutyát igenis nevelni kell. Ha ugat, kelj fel az ágyadból hajnali 5-kor és üvölts rá, vágj hozzá egy üres flakont, öntsd le vízzel és abbahagyja pár hét következetes nevelése után. Senki nem fog utálni miatta még a kutyád sem. Aki a szomszédaira nincs tekintettel az nem közösségbe való hanem egy tanyára. Nekem 2 kutyám van és folyamatos kontroll alatt vannak ilyen esetben, nem tehetik azt amit akarnak azt tehetik amit én megengedek. Jól nézne ki ha felmászna az ágyba, felugrálna rám vagy ugatna akkor is ha senki sincs az utcán.
2013. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%

1-es vagyok!


"üvölts rá, vágj hozzá egy üres flakont, öntsd le vízzel ." Nem hiszem, hogy én vagyok az együgyü gazdi..és ha a gyerekemként tekintem (ami megjegyzem nem igaz) akkor szomorú, hogy úgy gondolod, hogy egy gyereket nem kell nevelni.


Viszont szerintem akkor is az a megoldás közösség ide vagy oda, hogy senkinek semmi köze a szomszéd kutyájához.

2013. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Neked kellene utolsó a tanyára költözni. Korlátolt. Az ilyen kutyásoktól sikítva menekülök.
2013. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom nincs gyereke, soha nem is volt, 150 kiló és egész nap a tv-t nézi a kutyájával az ágyban. Az ilyenek képtelenek megérteni, hogy a kutyát ugyanúgy nevelni kell mint egy gyereket. Más hobbiját meg senki nem köteles elviselni ha kihatással van rá. Kívánom, kedves 1-es, hogy melléd költözzön egy jó nagy cigánycsalád akik éjjel nappal bömböltetik a rádiót és ha egyet szólsz nekik cserébe sírva rohansz hazáig.
2013. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

"Viszont szerintem akkor is az a megoldás közösség ide vagy oda, hogy senkinek semmi köze a szomszéd kutyájához."


Már hogyne lenne köze ha zavarja, ha nem szól rá a gazdája. Nem szimpla postás ugatásról van szó, hanem folyamatos felesleges hisztiről. Nem foglalkoznak a kutyával, nincs lemozgatva, szeparációs gondjai vannak, ráadásul még nevelve sincs. Egyértelmű. Én ezt is felvenném az állatkínzás soraiba. Te meg jókat röhögsz, hogyha elmész otthonról a kutyád végigüvölti a napot és a szomszédok megőrülnek tőle. Állítom a kutyád semmibe vesz és azt csinál amit akar. Az alárendeltje vagy, mégis szorong tőle.

2013. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az oké hogy veszekedtek de valamit tudtok a kérdésemre?
2013. aug. 27. 21:38
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Hívj rendőrt. Ha betelefonálsz talán az állatvédők is megnézik milyen körülmények között tartja a kutyát.
2013. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nálunk a 17. kerületben már a vasárnapi fűnyírást és egyéb zajjal járó tevékenységet büntetik. Tulajdonképpen érthető is. Ott a kutyával nem foglalkoznak lustaságból vagy szimpla tudatlanságból. Vagyis rendőrség, majd állatvédőrség. Gondolom kaját kap meg minden, de ez még nem a felelős állattartás ismérve. Készíts 3 órás vágatlan videót róla, nehogy akkor ne produkálja magát amikor kéne.
2013. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!