Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mentett kutya vagy kiskutya?

Mentett kutya vagy kiskutya?

Figyelt kérdés

Mentett pár éves kutya vagy pár hónapos kiskutya?


Melyiket választanád ha kutyát szeretnél? Nem a fajta a kérdés.



2013. aug. 27. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egyszer én is szeretném megtapasztalni, milyen egy jó idegrendszerű kutyát egészen pici korától felnevelni, ezért ha sok időm és tapasztalatom lesz, szeretnék egy vakvezető kutyus előnevelésében részt venni.
2013. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Megvagyok bolondulva pár fajtáért, de számomra nem kérdés, hogy amennyit csak tudok, menhelyről fogok elhozni.
2013. aug. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Szintén csak mentettben gondolkodom.
2013. aug. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Van mentett és családból hozott ebem is.Mindegyik tökéletes,de a mentett sokkal alázatosabb,hálálkodóbb.Ez azonban nem minden mentett kutyára igaz,némelyiknek nagyon sok idő kell,míg kialakul a kötődés,bizalom.Viszont minenképpen mentett kutyára szavazok,mert nagyon sokan vannak és mind gazdira vár.
2013. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mentett legyen, vagy tenyésztőtől elhozott. Nálam ez a két opció létezik. Nekem csak tk-s kutyáim vannak, de van közöttük szörnyű helyről hozott, mentett is.
2013. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... Ha rövid időn belül családi házba tudnánk költözni, akkor hoznék a kutyám mellé egy felnőtt, mentett szukát (a fajta adott lenne, nálam csak egy fajta jöhet szóba). Ha huzamosabb ideig nem lenne (szerencsére nem túl gyakori egyébként), akkor tenyésztőtől egy kölyköt/növendéket.
2013. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

Én a felnőtt-mentettet.

Sajnálom is őket, és egyébként is túl nagy vállalásnak tartok egy kölyök kutyát, egyszerűen nem lenne annyi időm foglalkozni vele, amennyi szükséges lenne. Munka meg minden...

2013. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is törzskönyves kutyáim voltak, én ha mentenék, valószinűleg inkább egy idősebb kutyát. Mint ahogy találtunk is jómultkorában egyet. nem volt kérdéses, hogy a bőven 10 éven felüli kutya marad. Gyakorlatilag senki nem akar idős kutyát örökbe fogadni. és annál sokkal többet érdemelnek, mint ,hogy a maradék pár évet, egy koszos kennelben éljék le. Ugyhogy a válaszom: ha mentett kutya, akkor mindenképp öreg.
2013. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 ödi2 ***** válasza:
75%

Mindig volt és van mentett kutyám, valahogy én is jobban kötődöm hozzájuk, főleg ha küzdelmes a múltunk...:DDD

De kölykök is voltak, most hála egy nagyon jó barátomnak van 2 sárhegyi kölyköm,egy csoda minden napom velük, párom teljesen szerelmes beléjük,de bevallom én is...:D

2013. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

most van egy mentett keverék, a későbbiekben ha elköltözünk tervezek még 2-t, szintén mentettet, 1 időset (10 év+) és egy fiatalabbat, de nem baj ha nem kölyök.

van kedvenc fajtám, de nem tudom megtenni, hogy tenyésztőtől vegyek, lelkifurdalásom lenne :)

2013. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!