Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell szállítani egy...

Hogyan kell szállítani egy kutyát kocsiban külföldre?

Figyelt kérdés

van útlevele, bevan oltva, volt is küldölfön már velünk, a hátsó ülésen aludt. de hallottam mostanság, hogy nem lehet csak úgy vinni mert ha megállítanak akkor megbüntetnek. most egy kisteherautoval fogunk menni és úgy hallottam, hogy hátra a puttony részbe kell tenni egy kutyát és ketrecbe amiben kényelmesen elfér... de nem lesz neki ott melege olyan hosszú úton? bírni fogja? (18 órás út).

köszönöm előre is


2013. aug. 29. 10:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem

A hátsó ülésen szállítás előnyei: a kutya ülni is és feküdni is tud. Ha ül, ki tud nézni az ablakon. Mindig látom, hogy mit csinál, tudok hozzá beszélni, jelzi, ha pl pisilnie kell. Egy csomagtérben elhelyezett boxban fogalmam sincs, hogy épp mi történik a kutyával. Alvás: kizárólag a saját takaróján, az ágyam lábánál. A kutyám nem a boxa miatt fog nyugodtan aludni idegen helyen, hanem mert ott van a közelemben. Off: egyszer láttam egy kigyulladt csirketelepet, ahol az állatok mind elégtek a ketrecükbe zárva... Onnantól soha nem zárok állatot ketrecbe. Mondjuk előtte se tettem volna, de azt leírhatatlanul borzalmas látni, ahogy szerencsétlen állatoknak esélyük sem volt elmenekülni.

2013. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ez komoly. sikerült eljutni a szállitóboxtól a csirkeketrecig. Micsoda eszmefuttatás!!!!
2013. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Komolyan nem érted az összefüggést, vagy direkt csinálod? ;) nem szeretném, hogy a kutyám egy esetleges autóbalesetben élve égjen szénné, miközben nem tud kiszabadulni a szállítódobozából.
2013. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
miért??? a biztonsági övet ki tudja kapcsolni???? Teljesen mindegy, én részemről befezetem. te igy szállitod, más meg ugy. De ne akarj már meggyőzni senkit, hogy csak a te verziód a jó.
2013. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Akiteki ***** válasza:
A poén az, hogy kínlódik, hogy nem fér be a box a kocsiba, aztán csak annyit nem olvasott el, hogy kisteherautóról van szó.
2013. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!