Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyugtalan a kutyám, ha...

Miért nyugtalan a kutyám, ha odamegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Van a szobában egy fotel, csak neki. Ott szokott feküdni elég sokat, de ha oda megyek, és simogatom, leülök hozzá, akkor olyan nyugtalan. Miért?
2013. aug. 29. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán az az ő biztonságos vacka ahová visszavonulhat. A mi kutyánk sem szereti ha a helyén van és piszkálják. Ha álmos és aludna már mégis odamegy valaki megsimogatni csúnyán néz és néha még morog is, de már elég idős, ennyi rigolyát elnézünk neki.. :)
2013. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nyugtalan, hogy viselkedik ilyenkor? Mert egyrészt lehet, hogy csak túlmozgásos, reszerisza kutya, aki ilyen, ha odamennek hozzá. Másrészt ha az az ő helye, akkor lehet, hogy be akarja védeni tőled, ami viszont baj, mert neki nem lehetne kiváltsága eldönteni, hogy te hova mész és hova nem.
2013. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en kutyam imad engem, ez tuti! :)Viszont van olyan h ha fekszik a kanapen, es odaulok, v odaguggolok ott hagy! :D Maskor meg hagyatt dobja magat ha odamegyek a hatan fekszik, es varja a dogonyozest! Sztem ok is kedv fuggok, es nem viselkednek robotkent! :)
2013. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem morog meg semmi, csak fészkel, nyalogat, csóválja a farkát stb.. :)
2013. aug. 29. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem jutott még eszedbe, hogy mindezek azt mutatják, örül neked?
2013. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nyugtalan,csak örül a foglalkozásnak.
2013. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó.


Csak a legjobbat akarom neki, azért tettem fel ezt a kérdést. :)

2013. aug. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!