Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavát szeretnék venni,...

Csivavát szeretnék venni, hogyan válasszak?

Figyelt kérdés
2 fajta csivaváról tudok. Tudom, hogy van az almafejű és az ilyen kis tömzsibb viszont van az a kis vékonyka csivava ami olyan kis őzikés (mint amilyen paris hiltonnak van) annak a csivavának mi a neve? Mindenképpen ilyen kis vékonykát szeretnék. :)

2013. aug. 29. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
az a neve hogy keverék!!! Csak almafejű csivava van, minden más (őzike, róka) keverék
2013. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De olvastam valamilyen csivavás honlapon, hogy nem csak almafejű csivava van. Van az az "őzikés is" szóval mégsem keverék. Vagy ki tudja.
2013. aug. 30. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Jajj,én meg azt is olvastam egy honlapon,hogy létezik a yeti,meg varázslók is.Arról még film is készült.


Ne legyél már ilyen naiv :)


Csivavából 2 fajta van,hosszú szőrű és rövid szőrű.A fejük lényegében ugyanaz.Tenyésztőknél kérdezősködj,kinél mikor várható alom és ne adj 20-25 ezret egy "fajtisztának" (ami igazából fajtatiszta) mondott keverék kutyáért pénzt,mert az beteg lesz és ideggyenge.


Vegyél jó helyről kutyát,ami 100 ezernél kezdődik,de garantáltan egészséges lesz,ha olyan helyről veszed.

2013. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
itt a standard olvasd el: [link]
2013. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!