Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is ilyen leleményes a...

Másnak is ilyen leleményes a kutyája?

Figyelt kérdés

Nekem, ha labdázni akar, megkeresi, és ide hozza. Ha éhes, akkor oda megy a taljához, és néz bele, majd rám, és közbe kicsit halkan ugat. Ha beakar jönni, oda ül az ajtóhoz, és kaparja idönként, meg ugat, és nézi a kilincset. Ha kiakar menni, akkor oda megy az ajtóhoz, és oda vissza rohangászik, hogy mennyek nyissam ki.

Másoknak is szokott ilyesmiket csinálni a kutyája?


2009. nov. 1. 09:05
 1/10 anonim válasza:
45%
Nyilván azt hiszed nagyon okos a kutyád. El kell,hogy szomorítsalak, minden kutya ezt csinálja.
2009. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%
Az enyém is csinálja ezeket.
2009. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy jó gazdi vagy.:) Az a kutyus nem csinálja ezt akivel nem foglalkoznak.
2009. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém már továbbfejlesztette ezeket, pl. nem csak leül az ajtó elé, és váááár, nééz, hanem felugrik, és addig ütögeti a kilincset, míg ki nem nyílik az ajtó, és szabadon randalírozhat a házban. Mondjuk az éjszaka közepén nem kicsit ijesztő mikor elkezd zörögni :D
2009. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván azt hiszed, hogy azt hiszem, hogy nagyon okos a kutyám. De, elkell hogy szomorítsalak, nálad nem okosabb...
2009. nov. 1. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, az enyém is ezeket csinálja.
2009. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Az én kutyám is ezeket csinálja , nálam ez alap dolog, hogy ha éhes szól , bár inkább a szájába veszi a tálját és oda hozza , ha ki akar menni az ajtóban ül és ugat egyet... ha sétálni akar a pórázát hozza oda ...
2009. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez mind csak nevelés kérdése. A te kutyád falkavezérnek hiszi magát, tehát úgy érzi azt tehet amit akar. Nálunk akkor van játék amikor én (vagyis az "alfa") mondom, akkor megyünk sétálni amikor mondom stb... ha épp a nem megszokott időben megyünk sétálni nem ugat, nem idegeskedik, tudja h én majd megmondom neki mikor indulunk.
2009. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, az én kutyám nem ilyen leleményes. Az enyém tudja hogy én vagyok a falkavezér és akkor jön be, akkor eszik, és akkor játszok vele amikor én akarok. És nem akarja megmondani, hogy most mit csináljunk. És nagyon jól érzi magát.
2009. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem attól, hogy ezeket csinálja, még lehet a gazdája a falkavezér, az én kutyám is csinál ilyeneket, de engedelmes, versenyekre is járunk.
2009. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!