Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rá lehet venni valahogy a...

Rá lehet venni valahogy a kutyám, hogy használja a játékát?

Figyelt kérdés
Vettem neki ilyen huzós játékot. Nem tudom a nevét pontosan, de olyan, hogy meglehet fogni, és a kutya amásik felét huzza. Ilyen 8 as alakú. És a kutyámat nem érdekli. Már porbáltam betenni a szájába, hátha ráharap, de nem kell neki... Persze, ha van valami rongy, azt mefogja, és széttépné, ha huzom a másik felét. De, ez nem kell neki... Most sajnos ez pénzkidobás. De, rátudom venni valahogy, hogy kedve legyen hozzá?
2009. nov. 1. 10:54
 1/4 anonim válasza:
igen de csak hogyha fél-egyév körül van
2009. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. a Kutyáknak van saját akaratuk, azzal játszik amivel ő akar...
2009. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 éves...
2009. nov. 1. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha játszani akarok a kutyámmal, de ő neki nem tetszik, vagy nincs kedve, egyszerűen a pofájába dörgölöm a játékot, addig amíg egyszer csak elege lesz és elmegy, akkor utána megyek és üldözöm a jétákkal és csak nyomogatom a pofájába addíg amíg színtén elege lesz és el akarja venni, akkor elhúzom, erre kiváncsi lesz miért nem veheti el, akkor megint oda dörgölöm és megint elhúzom, ált. ezt addíg csinálom, amíg egyszer csak rákap és lehet vele játszani :D Kicsit durván hangzik, de valahogy ösztökélnem kell a mozgásra :D
2009. nov. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!