Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Lakásban lakunk s...

Pici kutyus kérdése:

S. O. S. Lakásban lakunk s szeretnék egy kiskutyát, de anyu nem engedi! Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Mindent megígértem anyunak de hiába! Vettem volna neki kutya Wc-t amit megtöltöttem volna alommal, de neki ez se elég! Etettem volna, fürdettem volna, délutánként elvittem volna sétáltatni. Sőt! Még azt is megígértem volna hogy minden cuccát az én pénzemből vegyük! De neki ez se elég! Azt mondta hogy majd rá marad a kutya! Pedig ez nem így lenne! Van valami ötletetek?
2013. szept. 1. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hörcsög,nyúl,tengeri malac..na ők nem kerülnek olyan sokba és nem is drága a tartásuk bár rendszeres takarítást igényelnek.

Anyud biztos bele menne és annyi gond nincs is velük mint egy macskával vagy egy kutyával.

2013. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Költözz el otthonról és azt veszel majd magadnak amit akarsz ^^
2013. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Anyum nem engedi a rágcsálókat mert büdösek...és szerintem is azok,mert ismerősömnek van nyula s teljesen büdi tőle a lakásuk (már próbáltam egyszer rábeszélni hogy tartsunk nyulat,de azt mondta rágcsáló semmikép se lehet)...Talán igazatok van.Kutya nem való lakásba.De én nagyon nagy állat barát vagyok s nem bírok állat nélkül élni!Akkor hogyan vegyem rá hogy legyen nyulam?
2013. szept. 2. 15:04
 14/17 anonim ***** válasza:

A kutya is csak annyira büdös mint a nyúl ha nincs takarítva..

Az meg marhasag hogy nem való lakásba. A kutya is tök jól elvan lakásban.. úgy nem való ahogy te tartanád. várj egy kicsit 3-4évet és akkor próbáld meg újra.

2013. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi!-_-'Másoknak bezzeg mindenki jó tanácsokat ad nekem meg a képembe "írják" hogy nem lennék felelősség teljes!!Kösz a semmit!
2013. szept. 4. 20:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért mert nem értünk egyet még a válaszok nem biztos hogy hasznosak és rosszak..


Neked még nem való kutya.. majd egyszer lehet de még nem. És anyudnak igaza van, valószínű tényleg megunnád és sétáltathatná ő 10éven keresztül... nem egy ilyenről hallottunk már.

2013. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nézd.. A rágcsálók sem büdösek ha rendszeresen tisztán tartjuk őket. Nekem 14 csuklyás patkányom volt, és akárki jött senki nem mondta meg hogy patkányok vannak..Semmit nem lehetett érezni. A szobában ahol tartva voltak a ketrecükben inkább jó ki forgácsillat volt inkább.


Azt hogy az ismerősödnél a nyúl büdös az az ismerősöd trehánysága miatt van.. A nyulat is naponta takarítani kell, friss vizet adni (ha szükséges) friss élelmet adni..

A kutya és macska is tud büdös és szagtalan is lenni. Minden csakis a gazditól függ.

2013. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!