Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos szuka miért pisil...

4 hónapos szuka miért pisil mindenhova séta közben?

Figyelt kérdés
Olyan mintha jelölne, van hogy le sem gugol teljesen és csak pár cseppet csorgat.

2013. szept. 6. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelöl. Nem lehet, hogy tüzel? Tudom, hogy elég korai, de nem teljesen lehetetlen, ha kistestű fajtáról van szó. Nekem ezt csak akkor csinálják, ha tüzelnek.
2013. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg felfázott, valamilyen húgyúti fertőzést szedett össze, vagy vese problémái vannak.
2013. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy én ismerek olyan mudit, aki először 5 hónapos korában tüzelt, ráadásul "rejtetten", szóval úgy vették észre, hogy befedezte a futtatóban egy kan. o.O


Ha nem tüzel, akkor lehet, hogy felfázott. Állatorvost kérdezzétek meg.

2013. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Keverék, közepes de inkább nagytestű lesz, Már csinálja pár hete nem hiszem hogy tüzelés lenne.

Nem is domináns mert kis megadó inkább farokbehúzósan közeledik míg nem lát valami reakciót a másikon legyen az kutya vagy ember.

2013. szept. 6. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor beteg lehet.
2013. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém is világ életében csinálta, 7 éves Havanese. Jelölget, ennyiről van szó. Más kutyák által lepisilt növényekhez, oszlophoz kuporodik, és odacsurgat. Enyém pl picit fel is emeli az egyik lábát, mint egy pasi. :) És nem csak akkor, ha tüzel.
2013. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez normális,csak jelöl.
2013. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!