Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi képeken lévő kölyök...

Az alábbi képeken lévő kölyök boxerek fajtatiszták és renben vannak kinézetileg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Kis méretűek a képek, de szerintem a lényeg kivehető. A szem, pofa rendben van? Sose volt még dolgom ilyen fajta kutyával:)



2013. szept. 7. 00:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Jó, nem kell lehordani, 17 évesen ha nem adódik meg, hogy elugráljak 60-70 km-ket, az nem feltétlen azért van, mert én csak spórolni akarok rajta.. buszon hozzam el?


Azért a boxert választottam, mert nyilván tetszik.

2013. szept. 7. 12:28
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidet vond be, vagy szervezd meg, hogy el tudjatok menni érte kocsival. Még a busz se lehetetlen, miért ne?
2013. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Kölyök kutyát tömegközlekedési eszközön prímán el lehet hozni.Mi Székesfehérvárról vittük haza Pestre vonattal a kiskutyánkat és semmi gond nem volt.

Ha hobby célra szeretnél boxert,miért nem fogadsz örökbe a fajtamentéstől?Jobban jársz egy tőlük befogadott egészséges,ivartalanított,chipezett fiatal felnőttel,mint egy szaporítótól vett kölyökkel.

2013. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, megint csak a távolság. Itt a környéken még nem hallottam menhelyről se, biztos van, de akkor nem a közelben. Fajtamentés sincs ebből adódóan. Szabolcsban élek amúgy.
2013. szept. 7. 12:47
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Általában házhoz viszik a kiválasztott kutyát,megnézik,hova kerül.

Azon kívül,hogy tetszik,miért a boxert választottad?Tisztában vagy az igényeivel?

2013. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen persze, az előző kutyám halála óta ezt bújom a neten, nem is az első kutya lenne. De vevő vagyok más fajtára is, ha le szeretnél beszélni.
2013. szept. 7. 13:16
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek lebeszélni.Azt viszont tudnod kell,hogy igen beteges fajta,tehát ha nem tenyésztőtől veszed,csúnyán ráfázhatsz.Én ismertem pl.öröklötten vesebeteg boxert,akit egy évesen kellett lealtatni.

Szív,bőr,vese,epilepsziára való hajlam,mind problémás a fajtában.

2013. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, utolsó kérdésem lesz :D Találtam egy hírdetést, jó képekkel, értelmes leírással mindennel. És 30000Ft-ért adja a kölyköt. Gyanúsnak kellene, hogy legyen? Mert a 20k az volt, de 30k szerintem már minőség. jó, nyilván nem egy világbajnok szaporulat, de érted.
2013. szept. 7. 19:24
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
NEM minőség.Tenyésztő ennyiért nem ad kutyát egész egyszerűen azért,mert nem tudja kihozni a kölyök felnevelését ennyiből.Nem Tescos táppal etet,szülők szűrtek,oltások,chip rendben.Minden kölyökhöz garanciát+törzskönyvet ad.A tk nem sznobság,hanem a kutya "személyi igazolványa".
2013. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

30-ért nem kapsz egészséges kutyát általánosságban.Lehet,hogy mázlid van,de lehet hogy nincs.

Keress egy tenyésztőt,aki hobbi célra ad kutyákat.70-80-ért már lehet találni.

De azok legalább rendben vannak,és biztos,hogy boxer.

2013. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!