Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbull tenyleg a legerosebb...

A pitbull tenyleg a legerosebb kutya a vilagon? Barmint barmelyik kutya ellen gyozedelmeskedne?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 15:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Kapásból mondok neked több kutyát is, amelyik biztosan erősebb a pitbullnál.


Kau, Káj, Argentin Dog, Roti, Masztiffok.


De remélem csak elméleti a kérdés.

2013. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
persze...nemszeretem a kutyaviadalt csak az erdekel melyik az erosebb.de utalom nezni ha 2 kutya osszekap.
2013. szept. 7. 15:38
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném, hogy bármelyik kutya ellen győzedelmeskedne. Ha pl. egy agarat kihozna a sodrából, kapásból nem valószínű, hogy győzne... mármint a pit. Nem minden az erő, a gyorsaság is számít. Az agarak erőssége meg pont az, hogy villámgyorsan támadnak és ölnek.
2013. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Platypus ***** válasza:
0%
Én totál laikusként úgy gondolom, hogy a kutyaviadalokon egyetlen cél van, hogy a kutya győzzön, de minden áron. Ha nem a pitbullok lennének a legbiztosabb befutók, akkor az állatvédők miért szinte mindig ezt a fajtát mentik a viadalokról? Tény, hogy nem a pitbull a legerősebb, a leggyorsabb, legakármibb kutya, de az is tény, hogy ezt a fajtát használják leginkább harcra. Ha a pitbull ennyire könnyen legyőzhető más fajták által, akkor miért nem használnak KÁJ-t, komondort, vagy akár farkast?
2013. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a káj, komondor mind ÖNÁLLÓ munkavégzésre lett kitenyésztve, függetlenebbek a gazdától, mint egy pit, és sosem támadnak fölöslegesen (mármint egy normálisan nevelt egyed), nehezebb a sodrából kihozni.
2013. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 sippara ***** válasza:
100%
Azért, mert biztos meccsre senki nem fogad. A piteket már kipróbálták ilyen téren, vannak "harci" vonalak, gyakorlatilag készen pottyan ki a kölyök mamából, mert a felmenői mind harcoltak. Egyrészt nem fogják ezt a sok-sok év munkát kidobni, másrészt próbálj meg bemenni egy ringbe és szétszedni két kaut. A pitek nem fognak emberre, a "vérükben van" a harc, és kéznél is vannak. Miért cserélnék le őket?
2013. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
sz.tem a pasztorkutyak is ragaszkodnak a gazdajukhoz annyira mint a pit.es gondolom a piteket azert hasznaljak kutyaviadalokon mert ok minden aron gyozni akarnak es nem akarjak feladni.lattam mar sajnos sok olyan videot hogy a pit mar 10 percig a foldon volt demeg akkor is felkelt es harcolt bar sajnos nem gyozedelmeskedett.
2013. szept. 7. 20:20
 8/29 anonim ***** válasza:
69%

Vajon Batman legyőzné Supermant? És Pókembert?


Nem fajta, hanem egyed kérdése a dolog. Bővebben meg nem nyilatkozom.

2013. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

"A piteket már kipróbálták ilyen téren, vannak "harci" vonalak, gyakorlatilag készen pottyan ki a kölyök mamából, mert a felmenői mind harcoltak. "


Na ez az, ami konkrétan nem igaz. Ahogy másfajta kutyáknál. úgy pitnél is igaz hogy két jó kutyának simán lehet semmirevaló kölyke.


De hát a tenyésztés egyben szelekció is.

2013. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
en pl. mar rakerestem neten es azt kell h. mondjam hogy 6 videot talatam ahol a pitet legyozik egy egyet sem ahol o nyer.pedig 1 oran at kerestem.volt 1 ahol dontetlen volt egy argentin doggal.
2013. szept. 7. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!