Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szocializáció?

Szocializáció?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 19:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy tacsit érdemes szocializálni, ha nem is viszik sétálni?
2009. nov. 2. 19:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak érdemes, hanem kell, muszáj, ajánlottan kötelező mindenféle fajtájú kutyát szocializálni.
2009. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az én kutyám most lesz a cerberosben, de az osztálytársamnak isw ajánlottam, mert a két tacsijának is van ilyen baja.
2009. nov. 2. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden este kijárunk a kutyánkal 7-8 bandázni. Ez annyit jeletn hogy van itt a közelbe egy rét és 7-8ig mindenki hozza a kutyáját ilyenkor vagy 10-15kutya és játszanak egymással, kölyöktől kezdve a felnöttig van a korosztály, és 1 hete egy gazdi hozta a 3 hónapos kistacsiját és a nagy kutyák úgy vigyáznak rá hogy csak na, és a kistacsi egy felnött német doggal, meg a mi amstaffinkal(keress rá ezekre a kutyákra hogy néznek ki) játszik mindig. Elég viccesek, mert a legkissebb meg a legnagyobb, de imádnivalóak. Nem kell félned hogy bántják majd és a piciket is ugyanúgy szocializálni kell mint a nagyokat.
2009. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én pont azért viszem, mert a többi kutyára ugat és nekikugrik.
2009. nov. 2. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy fontos,sőt kötelező!

Mind a te,mind a kutya életét,viselkedését,nevelését megkönnyíti ill. hozzá tartozik!

20.11 de jó nektek,hogy van kikkel összejárni! Bárcsak én is találnék egy ilyen csapatot...:(

2009. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is odajártunk, azóta minden OK :)
2009. nov. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen mindenképpen kell. Gondolj csak bele mit élnél át, ha egyszer kiszökne és a természete miatt egy nagyobb kutya szétszedné. Ha másért nem legalább ezért foglalkozz vele! Egyébként házilag is nagyon jól lehet szocializálni a problémás eseteket is de ha valakinek nincs hozzá ideje, kedve, tudása, a kutyaiskolában is nagyon jó munkát végeznek.
2009. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20:11-es vagyok.


Ott a nagy kutyáktól sokat fog tanulni, meg persze nevelik is egy kicsit:) de csak óvatosan. És a kutyád ugat és ugrik neki a kutyáknak mert picike és így próbálja elijeszteni a nagyobbakat, de ha elviszed kutyák közé egy idő után rájön magától hogy nem bántják, így nem fog félni, ergo nem fog támadni és ok nélkül ugatni:) .

2009. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bróbáltam házilag szocializálni, de nem ment. Végül a cerberos kutyaiskola mellett döntöttem. Azt hallottam, hogy ott profik.
2010. febr. 27. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!