Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti, hogy éltétek meg kedvencet...

Ti, hogy éltétek meg kedvencetek halálát?

Figyelt kérdés
Tegnap eslütötte gy kocsi a kutyámat. 4 gyönyörű évet adott nekem. Ma megmérekeztem, két kilót fogytam, ma még alig ettem, és egész nap csak sírtam. A másik két kutya, nagyon keresi az elvesztett lakótársat, Őket is nagyon megviselte. Nagyon hiányzik, ésnem tudom mitévő legyek. Egyszer egy furcsa beletörődét érzek, máskor pedig teljesen besokkol, az emlékek. Nagyon-nagyon rossz...

2013. szept. 7. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Most bocs, de a kutyád mit keresett az úttesten? Nem te vagy a felelős gazdik mintapéldája, de remélem tanultál az esetből és a meglévő kettőre jobban vigyázol.

Aki szerette a kutyáját, azt persze hogy megviseli, olyan, mintha egy családtagod hunyt volna el.

2013. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a parkban voltunk, játszottam vele. Nagyon vigyázok rá, és szinte minden sztuban behívható volt. De mivel a vadászösztön benne volt, így mikor meglátott egy macskát, arról nem tudtam lehívni. Amúgy minden esetben visszajött, a macska volt az egyetlen tényező, ami kizökkentette. A macska átért az ót túloldalára, a kutya meg nem.
2013. szept. 7. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul voltam miután a kutyám meghalt, következő nap az udvarra se bírtam kimenni sírógörcs nélkül,egy romhalmaz voltam konkrétan. Még most is szoktam sírni miatta pedig már 1,5 éve meghalt. :(
2013. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt érzi az ember mintha egy közeli hozzátartózóját, szerettét veszíti el. Az enyém 1,5 éve halt meg 14 évesen, és pont ma álmodtam vele. Reggel újra lejátszottam az álmomat és megint elkezdtek potyogni a könnyeim.
2013. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Részvétem. Egy kedvenc halálának a feldolgozása hasonlít egy szeretett ember halálának feldolgozásához...úgyhogy igen, megvisel, fel kell dolgozni, és tovább kell lépni utána. És tanulni a leckéből, hogy legközelebb ne történjen meg hasonló.
2013. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
én bizos belehalnák ha az én kutyám járt volna így
2013. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én átérzem mit érzel nekem is elütötte a kutyust az autó viszont túlélte kapott egy kisebb sokkot végül farokbénulása lett ami 2 hónap múlva helyrejött szerencsére 100% meggyógyult, viszont szüleim nem engedték lakásba tartani és mivel zárt kapunál fogalmam sem volt, hogy hol szökött ki mert végignéztem az egész kertet úgy fájó szívvel de elajándékoztam olyan helyre ahol tudom, hogy bent tartják és nem eshet baja, azt nem tudtam volna elviselni ha megint kiszökik és baja lesz. Hozzáteszem direkt jó hosszú láncot vettem neki de csak sírt a láncon ezért is döntöttem amellett ,hogy odaadom valakinek aki bent tartja
2013. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Részvétem :( Az enyém most haldoklik - vagyis lebénult és valószínű hogy el kell altatni. Borzasztó végignézni :(
2013. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ma megmérekeztem"


hirtelen úgy olvastam hogy ma megmérgeztem....


nekem megmérgezték az egyik legdominánsabb és a leg meg bízhatóbb kutyámat( kis korom óta őrzött és védett engem, és anyukámat, egy jugoszláv farkasölő(sparlaninac) volt,


ki hívtam rá az állatorvost de már csak altatni lehetett..


míg nem érkezett meg az állatorvos, simogattam és elmondtam neki hogy nagyon szeretem ,és egy ő nagyon okos bátor kutya...


miután ki jött az állatorvos rá nézett, én is tudtam meg a doki is hogy vége, ekkor mondta hogy fogjam le és beadja neki az injekciót hogy tovább ne szenvedjen, és azt is mondta hogy a halál be állta után célszerű már negyed órával temetni.


ahogy meghalt és elment a doki bementem és bögtem mind egy kis gyerek vagy fél órát, utána kimentem megfogtam az élettelen testet és levittem a kertbe elásni,


egy kis diófa mellé ástam ami a házra néz, hogy ő is oda nézzen.


nagyon megsirattam ő őrzött, és védett, sok sok éven át 10 éves koromtól egész 21-ig.


(a rejtett erő források mérgezték meg)


pár kiló hulló almáért, mit a szomszéd nénitől szedtek éjjel, az én kutyám meg túl hangos volt.



részvétem a kutyád miatt, de akár hogy is hangzik, túl kell lépned rajta, te nem tehetsz róla, mert ha tehetnél biztosan meg akadályoztad volna, és a kutyád sem akart direkt meghalni,

2013. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gyémántlány ***** válasza:

A nagymamám régi cicájának halála nagyon megviselt. Bence volt a neve, és másfél éves sem volt, mikor elpusztult.

A falu végén, ahol a nagyim lakik, él egy pszichopata, aki rengeteg házi cicát megmérgezett már, és, hát szegény Bence is az áldozatául esett. Miután a nagyimék túlléptek a dolgokon, lett egy újabb cicukája, Maszat, aki szintén kapott egy adagot a méregből, de őt szerencsére az állatorvosnak sikerült megmentenie.

Most fejbe lőtték egy légpuskával, a golyó bent maradt a fejében, nem lehet kiszedni biztonságosan... de hát, még él.

Idő kell ahhoz, hogy feldolgozd a kutyus halálát, ez természetes. Majd egyszer túllépsz rajta, addig is gondolj arra a szép négy évre, amit együtt töltöttetek. Egy idő után már nem a fájdalmat fogod érezni, ha rágondolsz, hanem a kedves emlékek jutnak majd az eszedbe.

2013. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!