Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom, ez így helyes?

Nem tudom, ez így helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csütörtökön, lepusztult a kutyám. 3 Napig nagyon sírtam, egész nap, csak bőgtem. Mostmár kicsivel jobb, de még mindig nagyon hiányzik. Olyan furcsa, mert nem tudok kiigazodni magamon. Úgy érzem, mintha még Csak tegnap ment volna el, és mégis, mintha már vagy ezer éve lett volna. Kinéztem, egy gyönyörű kutyust, a fajtamentőknél, már beszéltem is velük. Október elején mehetek a kutyusért. Nagyon várom, hogy itt legyen, magányos vagyok az előző kutyám nélkül. Mégis úy érzem, ezzel meggyalázom az emlékét :( Nem tudom mi tévő legyek, helyes ez így?



2013. szept. 11. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

helyes :)

nem hiszem h a kutyád ellenezné h segítesz egy kidobott kutyán..

a fájdalom meg megmarad, csak enyhül...

2013. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj basszus, ne is mondd. Az én kutyám meg gyógyíthatatlan beteg, és annyira lelkiismeretfurdalásom van, hogy ahelyett, hogy minden erőmmel arra koncentrálnék, hogy neki jobb legyen a vége, sokszor azon jár az eszem, hogy mi lesz utána.

De valószínű, hogy aki kutyás, az kutyás marad, a többség végül úgyis elindul egy új kutyusért, és cseppet sem hiszem, hogy a régi ezt bánná.

2013. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb lesz így! Nem gyalázod meg az emékét senki előtt, ha attól tartassz...Ha azonban úgy érzed, hogy még nem állsz készen egy új kutyusra, mert pl. a régire emlékeztetne, akkor még várj egy kicsit! Nekem 8 hónap kelett, amíg egyáltalán rá tudtam nézni úgy egy kutyára, hogy nem kezdtem el bőgni....Egyébként pedig, a tanulás segített abban hogy ne gondoljak folyton Rá. Így javítottam mindenből egy jegyet, és közel fél év múlva már készen is álltam egy új kutyusra...
2013. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van akinek új kutyával jobb felejteni,van akinek egyedül.Ezt neked kell érezni.De tudnod kell,hogy az a kutyus,akit magadhoz fogsz venni,nagyon hálás lesz élete végéig,amiért megmentetted!

Már csak emiatt is,helyes,amit csinálsz.

2013. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!