Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap még semmi baja nem...

Zeusz4 kérdése:

Tegnap még semmi baja nem volt a kutyámnak mára a nyaka egyik oldalán egy duzzanatott vettem észre, nem fájlalja lehet hogy a nyakörv miatt lehett?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 21:02
1 2
 11/18 Akiteki ***** válasza:
Majd írd meg, mit mondott az orvos!
2013. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát rendes rokim van felhívtam ma hogy mi baja a kutyámnak erre azt mondja valószínű tályog de ő most nem tud ki jönni hívjak fel egy számot mondta hogy milyet de ott meg nem veszik fel,de még próbálom :( nagyobb lett a duzanat sajnos.
2013. szept. 14. 17:11
 13/18 Akiteki ***** válasza:
Ha kijön, azzal nem sokra megy, mert fel kell nyitni, háznál meg nem fog ilyet csinálni. Igen gyorsan tud nőni, múlt hónapban mi is úgy jártunk, hogy mire észrevettem és másnap elmentünk az orvoshoz, már öklömnyi duzzanat volt. És akkor már érzékeny volt, fájt is neki ha hozzáértem. És persze az ilyesmi mindig hétvégén történik. Legfeljebb hétfőn elviszed a rendelőbe és ott kezelik. Jobbulást!
2013. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük így lesz !!!
2013. szept. 15. 10:52
 15/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok, hát idő közben meg oldódot mert magától kifakadt a dudor és most szépen le is apadt,Viszont szerintetek azért hívjam ki az állat orvost?
2013. szept. 18. 14:13
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha "kifakadt", akkor ki is kellene tisztítani. Gondolom, te nem tudod megtenni . Szólj a dokidnak.
2013. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Akiteki ***** válasza:
Így van, ki kell tisztítani és kap antibiotikumot is, mert ez még simán elfertőződhet.
2013. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezért kérdeztem hogy tudjam hisz még soha nem fordúlt elő egy kutyámmal se ilyen.
2013. szept. 18. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!